8:08:59 - جمعه 17 نوامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نیروهای مسلح در زلزله کرمانشاه سریع پای کار آمدند
وزیر دفاع گفت: دولت دیروز تصمیماتی را با سرعت برای حل مشکلات مردم حادثه‌دیده کرمانشاه اتخاذ کرده و نیروهای مسلح سریع پای کار آمدند. شعار سال: امیر سرتیب امیر حاتمی پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان زنجان اظهار داشت: شهدا و جانبازان دین خود را به کشور ادا کردند و ادامه راه […]
نیروهای مسلح در زلزله کرمانشاه سریع پای کار آمدند

وزیر دفاع گفت: دولت دیروز تصمیماتی را با سرعت برای حل مشکلات مردم حادثه‌دیده کرمانشاه اتخاذ کرده و نیروهای مسلح سریع پای کار آمدند.

شعار سال: امیر سرتیب امیر حاتمی پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان زنجان اظهار داشت: شهدا و جانبازان دین خود را به کشور ادا کردند و ادامه راه آن‌ها و این رسالت بزرگ امروز بر دوش ما قرار گرفته و باید به‌نحوی عمل کنیم تا شرمنده آن‌ها و خانواده‌هایشان نشویم.

وی با ابراز تسلیت به مردم کرمانشاه برای حادثه تلخ زلزله ابراز کرد: شاهد جلوه‌های زیبایی از کمک و همراهی کسانی که مردانه و با احساس مسئولیت پای کار آمدند بودیم و باید همه پای کار بمانیم تا درد و رنج‌ها را به سرانجام برسانیم.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: دولت دیروز تصمیماتی را با سرعت برای حل مشکلات مردم حادثه‌دیده کرمانشاه اتخاذ کرده و نیروهای مسلح سریع پای کار آمدند.

وی هدف از سفر خود به استان زنجان را بررسی وضعیت استان آگاهی از ظرفیت‌های آن عنوان کرد و افزود: می‌توانیم با هم کارهای خوبی را برای استان زنجام دهیم.

امیر حاتمی بیان کرد: با توجه به تعریفی که از اقتصاد مقاومتی شده باید کاری انجام دهیم که اقتصاد جمهوری اسلامی ایران در مقابل تحریم، محرومیت و خصومت‌ها نه‌تنها دوام یابد بلکه رشد و تعالی کشور را تضمین کند.

وی با اظهار اینکه “هر جایی دشمن حس کند منفعت داریم، بدون ترحم و تأمل به آن فشار می‌آورد” ابراز کرد: دشمن در اوایل انقلاب حس کرد می‌تواند امنیت کشور را مورد تهاجم قرار دهد چرا که ارتش با مشکل مواجه و سپاه در حال شکل‌گیری بود و فکر می‌کرد نقطه ضعف ما بحث امنیتی و نظامی است.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با یادآوری اینکه “با کاهش دوره سربازی در اوایل انقلاب دوسوم یگان‌های ما تخلیه شد” تصریح کرد: صدام آمده بود تا ضربه‌ای به کشور بزند تا نظام را ساقط کند و همه قدرت‌های دنیا پشت او ایستاده بودند اما با همت، دلیری و ایستادگی همه مردم ایران و نیروهای مسلح و نیز با هدایت امام خمینی(ره) این توطئه به نتیجه نرسید و امروز بنیه دفاعی و امنیتی ایران در جزیره پرتلاطم منطقه مثال‌زدنی است.

خبر جدید  اعزام 30 زائر باراولی زنجانی به مشهد مقدس

وی عنوان کرد: دشمن از مدتی قبل احساس می‌کرد می‌تواند اقتصاد را تحت فشار قرار دهد که با هوشمندی مقام معظم رهبری نگاه دشمن شناخته شد و برنامه اقتصاد مقاومتی مورد تأکید و اصرار قرار گرفت.

امیر حاتمیباور دشمن از ضعف اقتصادی کشور را غلط خواند و گفت: همان‌طور که تصور آن‌ها از ضعف امنیت کشور نادرست بود این باور نیز غلط است و ما باید اقتصادمان را مقاوم کنیم که در مقابل فشارهای تحریم، تهدید و دشمنی‌ها پایدار بماند و زندگی مردم را به‌خوبی اداره کند.

وی با اشاره به اینکه حرکت‌های خوبی در راستای اقتصاد مقاومتی در سطح کشور انجام شده ابراز کرد: بین کارهای انجام‌شده و واقعیت‌های موجود، انتظارات مردم و تولیدات فاصله قابل توجهی وجود دارد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تصریح کرد: باید بپذیریم که با مسائل و مشکلات قابل توجهی مواجه هستیم و زمانی که این باور را داشته باشیم که دشمن می‌خواهد از این ناحیه به ریشه ما بزند اقدامات جدی‌تری انجام می‌دهیم.

این مسئول موضوع هسته‌ای و قدرت دفاعی ایران را بهانه‌های دشمن برای فشار اقتصادی عنوان کرد و افزود: دشمن با مسائلی که در مورد بحث هسته‌ای ایجاد کرد و اکنون هم که روی قدرت دفاعی فشار می‌آورد، می‌خواهدحاصلش را در تحریم بگیرد و مجدداً به اقتصاد فشار وارد کند.

امیر حاتمی با تأکید بر اینکه مگر می‌شود کشوری قدرت دفاعی نداشته باشد، گفت: دشمن با مطرح کردن موضوع دفاعی می‌خواهد ضربه اصلی رابه اقتصاد بزند چرا که قدرت دفاعی هر کشوری مشخص و از زیرساخت‌های اصلی حرکت است و بدون قدرت دفاعی نمی‌‌توان سرمایه‌گذار جذب کرد و حرکت اقتصادی انجام داد.

خبر جدید  مس سونگون ورزقان به شهرداری ساوه رسید

وی با تشبیه اقتصاد مقاومتی به یک بنا بیان کرد: این بنا زیرساخت‌ها و محتواهایی دارد که همه آن‌ها باید با هم اتفاق بیفتند تا اقتصاد محکم شود و باید باور قطعی داشته باشیم که می‌توانیم.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه “حرکت برای محکم کردن اقتصاد از کارهای دفاعی که در ۴۰ سال گذشته انجام دادیم سخت‌تر نیست” عنوان کرد: ما ظرفیت‌ها، امکانات،علم، نیروی انسانی و زیرساخت‌های فنی خوبی در کشور داریم اما به زیرساخت‌های سخت‌تر هم نیازمندیم.

وی فرهنگ خوب کشور را یکی از ستون‌های اقتصاد مقاومتی برشمرد و گفت: باید این فرهنگ خوب را با مدیریت جهادی تطبیق دهیم چرا که وقتی دشمن کاری را به‌دست می‌گیرد باید جهاد کرد و هرآنچه را از استعداد و ظرفیت عقلی، جسمی و مالی در اختیار داریم پای کاری بیاوریم و خستگی‌ناپذیر باشیم.

امیر حاتمی کارآمدی را از دیگر ستون‌های اقتصاد مقاومتی خواند و ادامه داد: باید با کارآمدی به مردم نشان دهیم که امیدوار باشند که ما می‌خواهیم و این کار شدنی است و لازمه آن این است که با مردم ارتباط خوبی داشته باشیم و عدالت نسبی و شفافیت را رعایت کنیم.

وی به پایبندیبه قوانین و سیاست‌ها تأکید کرد و گفت: نخستینمحتوایی که در بحث اقتصاد مقاومتی باید مورد تأکیدقرار گیرد توجه به اولویت‌هاست چرا که امکانات محدود بوده و باید روی اولویت‌ها متمرکز شد و منابع نباید صرف چیزهایی شود که ارزش افزوده کمی دارد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با تصریح به اینکه “به مدیریتی با توجه به فرهنگ جهادی نیاز داریم” بیان کرد: باید پای کار و در میدان باشیم و از طرفی زمانی که برای اجرای پروژه‌ها صرف می‌کنیمطولانی است و کارها را می‌توان در زمان کوتاه‌تری انجام داد.

خبر جدید  سانحه رانندگی با 2 کشته و 5 زخمی

وی با تأکید بر اینکه “باید همواره کار خود را ارزیابی کنیم”، گفت: بسیار مایل هستم هر دو ماه یک بار در این جلسات در استان زنجان شرکت ‌کنم و باید یک‌ ارزیابی درستی از این کار شود.

امیر حاتمی با بیان اینکه نقدو بررسی کردن سبب رشد و تعالی کارها می‌شود، عنوان کرد: کارها را باید با روش نوآوری و ابتکار انجام بدهیم.

وی با ابراز اینکه “باید همواره به‌روز باشیم”، گفت: باید اتفاقاتی را کهدر جای جای دنیا روی می‌دهد با دقت بررسی کنیم و نوآوری‌های جدیدی را بیاموزیم.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح اقتصاد مقاومتی را یکی از طرح‌های خوب کشور برشمرد و تصریح کرد: کارهایی را که بخش خصوصی می‌تواند انجام دهد باید به بخش خصوصی سپرد و ما وظیفه خدمت‌رسانی را به بخش خصوصی داریم و باید موانع را از مقابل بخش خصوصی برطرفکنیم.

وی با تأکید بر اصلاح الگوی مصرف مردم گفت: باید مدیریت مصرف در کشور اتفاق بیفتد و ما با بهینه مصرف کردن خیلی زیاد فاصله داریم.

امیر حاتمی با ابراز خرسندی از میزان صادرات استان زنجان گفت: آمار صادرات استان زنجان بسیار خوشحال کننده بود و رشد خوبی در استان اتفاق افتاده است.

وی درباره رشد و توسعه بازار در خارج گفت: باید محصولات صادرات‌محور باشند و بازارهای جدیدی را در دنیا پیدا کنیم.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح بیان کرد: می‌توانیم‌ دست به دست هم بدهیم و اقدامات خوبی را برای زنجان انجام دهیم و تأکید می‌کنم پیگیری کارها در استان وظیفه شما مسئولان‌ است و پیگیری این طرح‌ها در سطح ملی با بنده است.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم ، تاریخ انتشار ۲۵ آبان ۹۶، کدمطلب:۱۵۷۵۹۵۴، www.tasnimnews.com

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد