9:33:54 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نیروی انسانی مومن و متعهد بهترین سرمایه کشور است
گروه اجتماعی: امام جمعه خرم‌دره گفت: نیروی انسانی تربیت شده در تربیت‌گاه خدا بهترین سرمایه کشور هستند. به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از زنجان، حجت‌الاسلام سیدعلی حسینی، امام جمعه خرم‌دره شامگاه دیروز سه‌شنبه ۱۸ بهمن‌ماه در جمع مسئولان این شهرستان با تاکید بر اینکه خواست مردم یکی از مهم‌ترین دلایل پیروزی انقلاب اسلامی در […]
نیروی انسانی مومن و متعهد بهترین سرمایه کشور است

گروه اجتماعی: امام جمعه خرم‌دره گفت: نیروی انسانی تربیت شده در تربیت‌گاه خدا بهترین سرمایه کشور هستند.

به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از زنجان، حجت‌الاسلام سیدعلی حسینی، امام جمعه خرم‌دره شامگاه دیروز سه‌شنبه ۱۸ بهمن‌ماه در جمع مسئولان این شهرستان با تاکید بر اینکه خواست مردم یکی از مهم‌ترین دلایل پیروزی انقلاب اسلامی در کشورمان بود، اظهار کرد: خداوند متعال در آیه ۱۱ سوره رعد می‌فرمایند: «إِنَّ اللهَ لاَ یُغَیِّرُ مَا بِقَوْم حَتَّى یُغَیِّرُوا مَا بِأَنفُسِهِمْ»؛ « خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی راتغییر نمى‌دهد مگر آنکه آنان آنچه را در وجود خودشان است تغییر دهند».
وی تصریح کرد: پیروزی انقلاب اسلامی بر ظلم و استبداد و استعمار چند ساله ثمره ولایت‌مداری، اتحاد، توکل بر خدا و ایثارگری است.
امام جمعه خرم‌دره با تاکید بر اینکه مردان و زنان بزرگی در طول اعصار در ایران اسلامی فعالیت کردند ولی فعالیت آنها به ثمر واقعی نرسید، تصریح کرد: بسیاری از شیرزنان و شیرمردان این مرز و بوم جان و مال و خود را فدای انقلاب کردند تا انقلاب به پیروزی برسد و تنها خداوند متعال قادر به محاسبه اجر و ثواب آنهاست.
حجت‌الاسلام حسینی با اشاره به نیاز همیشگی انسان به خداوند متعال، اظهار کرد: انسان برای رسیدن به سعادت باید از دستورات خداوند پیروی کند زیرا این ما هستیم که به خداوند احتیاج داریم.
این مسئول با اشاره به اینکه خداوند متعال مسیر رشد و توسعه را در قرآن به انسان‌ها نشان داده است، عنوان کرد: ما باید تلاش کنیم خودمان را در مسیر رشد قرار دهیم چون خدا ما را مختار آفریده و راه را نشان داده است.
وی با تاکید بر اینکه مردم اگر خدا را بشناسند با اتحاد و همدلی می‌توانند مقابل تمام قدرت‌های جهان بایستند، اظهار کرد: روحیه معنوی و خداشناسی ملت ایران سبب شد آنها هشت سال با دست‌های خالی در مقابله جهانیانی که علیه کشورمان بسیج شده بودند، بایستند.
امام جمعه خرم‌دره با اشاره به اینکه نیروی انسانی تربیت شده در تربیت‌گاه خدا بهترین سرمایه کشور هستند، گفت: امیدواریم مسئولان با جدیت واقعی و عزم قوی در خدمت‌رسانی به مردم و حفاظت از خون شهدا مراقبت کنند زیرا مردم ما بارها لیاقت خود را ثابت کردند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد