10:58:41 - سه‌شنبه 27 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هدر رفت آب در روستاهای استان زنجان به ۴۷ درصد رسیده است
رضا کابلی در گفتگو با خبرنگار مهر بابیان اینکه نیمی از آب شرب روستاییان زنجانی هدر می‌رود، افزود: در ماه یک‌میلیون مترمکعب آب در روستاهای استان زنجان مصرف می‌شود و  در این راستا یک‌میلیون و ۸۰۰ هزار مترمکعب آب تولید می‌شود. مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان گفت: با تلاش مسئولین هدر رفت […]
هدر رفت آب در روستاهای استان زنجان به ۴۷ درصد رسیده است

رضا کابلی در گفتگو با خبرنگار مهر بابیان اینکه نیمی از آب شرب روستاییان زنجانی هدر می‌رود، افزود: در ماه یک‌میلیون مترمکعب آب در روستاهای استان زنجان مصرف می‌شود و  در این راستا یک‌میلیون و ۸۰۰ هزار مترمکعب آب تولید می‌شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان گفت: با تلاش مسئولین هدر رفت آب طی سال جاری در روستاهای استان زنجان به ۴.۵ درصد کاهش‌یافته  و در سال گذشته  هدر آب در استان زنجان ۵۱.۵ درصد بود که امسال هدر رفت آب به ۴۷ درصد رسیده است.

خبر جدید  آخرین روز تعطیلات نوروز 97 در طبیعت

کابلی بابیان اینکه شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان برنامه‌ریزی لازم را دارد تا هدررفته آب در روستاهای استان زنجان کاهش یابد، ابراز کرد: در این راستا این شرکت بر نوسازی انشعابات و تأسیسات آب‌رسانی در روستاها تأکید دارد.

وی گفت: این شرکت درصدد این است که هرسال بیش از چهار درصد هدر آب در روستاها را با اجرای نوسازی انشعابات آب‌رسانی در روستاها محقق کند.

خبر جدید  هنر، ابزاری مهم در ترویج سبک زندگی ائمه اطهار(ع)

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان افزود: در سال ۹۷ اعتبارات ملی سال ۹۵ که حدود ۱۰ میلیارد تومان بود  به ۲۹ میلیارد تومان می‌رسد و با تخصیص این اعتبار نوسازی انشعابات آب‌رسانی در روستاها به خوبی اجرا می‌شود.

کابلی  به اهمیت نوسازی شبکه آب‌رسانی و تأسیسات شهری اشاره کرد و گفت: نوسازی و بهسازی شبکه آب‌رسانی از وارد آمدن خسارات سنگین جلوگیری می‌کند و مانع هدر رفت آب می‌شود.

خبر جدید  اوقات شرعی پنجشنبه به افق قزوین + فیلم

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب