13:21:10 - جمعه 16 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هدف از روی‌ کار آوردن رضاخان، اسلام‌زدایی در ایران بود
نماینده ولی‌ فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: هدف از روی کار ‌آوردن رضاخان قلدر توسط انگلیس، اسلام‌زدایی در ایران بود. به گزارش ایسنا، آیت‌الله علی خاتمی در خطبه‌های این هفته نمازجمعه زنجان اظهار کرد: بنا به نقل تاریخ، شهادت عصمت کبری ۷۵ روز یا ۹۵ روز بعد از رحلت نبی مکرم اسلام […]
هدف از روی‌ کار آوردن رضاخان، اسلام‌زدایی در ایران بود

نماینده ولی‌ فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: هدف از روی کار ‌آوردن رضاخان قلدر توسط انگلیس، اسلام‌زدایی در ایران بود.

به گزارش ایسنا، آیت‌الله علی خاتمی در خطبه‌های این هفته نمازجمعه زنجان اظهار کرد: بنا به نقل تاریخ، شهادت عصمت کبری ۷۵ روز یا ۹۵ روز بعد از رحلت نبی مکرم اسلام است که علت اختلاف هم شاید در نوع خط و کتابت آن روزها باشد که خط کوفی بدون نقطه بوده خمسه سبعین و خمسه تسعین از نوع تحریر به یک نوع نگارش می‌شود. 

وی با اشاره به اینکه دو نعمت هستند که تا وقتی هستند قدر آنها را نمی‌دانیم، نعمت امنیت و سلامت هستند. تصریح کرد: در کشور همسایه خود افغانستان شاهد جنگ‌های داخلی و اختلافات فراوان هستیم و حتی با حضور آمریکا نیز نه تنها آرامش بر این کشور حاکم نشد، بلکه اختلافات بیشتر و تولید تریاک در آنجا بیشتر شد که شاید عدم وجود ولایت‌فقیه یکی از دلایل این مسئله و چند دسته‌گی بین شهروندان این کشور باشد. 

خبر جدید  مصرف 50 درصدی برق از سوی مشترکان صنعتی

نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان تصریح کرد: فاطمه زهرا (س) تا پای جان از مقام امامت و ولایت دفاع کرد و ما به عنوان عزاداران فاطمی یکی از وظایف مهمی که بر عهده داریم دفاع از مسیر ولایت است، همانگونه که حضرت زهرا بارها و بارها در مساجد و مجامع عمومی صلاحیت‌های مولای متقیان را بیان کردند. 

امام جمعه زنجان با اشاره به مناسبت‌های پیش‌رو گفت: ۱۹ دی‌ماه تاریخی مهم در روند انقلاب اسلامی است که در نتیجه توهینی که در یکی از روزنامه‌های رسمی کشور به امام خمینی (ره) شده بود، مردم و علما در قم به خیابان‌ها آمدند و تعدادی شهید شدند که در چهلم این شهدا قیام مردم تبریز و اعلام عزا توسط آیت‌الله قاضی طباطبایی باعث شد مردم تبریز به میدان آمده و دوباره تعدادی شهید شدند و در چهلم مردم تبریز نیز در ۵۰ شهر شاهد حضور مردم انقلابی بودیم که گام مهمی در راه پیروزی انقلاب اسلامی بود. 

خبر جدید  روز قدس تجلی عزت دینی و روح استکبارستیزی ملت ایران

آیت‌الله خاتمی با بیان اینکه سوم اسفندماه سال ۱۲۲۹ سالروز کودتای انگلیسی است که رضاخان را به روی کار آورد، خاطرنشان کرد: انگلستان متوجه شد که بزرگ‌ترین مانع در راه توسعه اهداف استکباری و استعماری که دارد، اسلام است و در راستای اسلام‌زدایی در منطقه در چهار کشور ترکیه، ایران، افغانستان و پاکستان با روی کار آوردن دست‌نشانده‌های خود تلاش در راه اسلام‌زدایی کرد و در ایران رضاخان قلدر به روی کار آمد و مهم‌ترین هدف او اسلام‌زدایی در ایران بود. 

خبر جدید  معلمان طلایه داران نهضت هدایت و سعادت ملت ها هستند

نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان با تقدیر از حضور پرشور ملت انقلابی در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، تاکید کرد: حضور مردم در این راهپیمایی دو پیام مهم داشت اول اینکه ملت انقلابی ایران هنوز پای آرمان‌های انقلاب اسلامی هستند. 

آیت‌الله خاتمی تصریح کرد: پیام دیگر به مستاجر کاخ سفید که با روش‌های مختلف ارزش‌های ملت ایران را زیر سئوال می‌برد این بود که اگر تو هنر داری به فکر ۲۷ تریلیون دلار بدهی خود باش و جواب تعداد زیادی از افراد جامعه خود را که زیر خط فقر مطلق هستند، بده.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد