12:59:12 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هزار سالمند زنجانی به مشهد مقدس اعزام شدند
گروه اجتماعی: مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان از اعزام هزار بازنشسته مستمری‌بگیر در قالب طرح کرامت رضوی به مشهد مقدس خبر داد. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از زنجان، مسعود علیاری، مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان امروز یک‌شنبه ۱۵ بهمن‌ ماه در نشست خبری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: یکی از شاخص‌های توسعه‌یافتگی در […]
هزار سالمند زنجانی به مشهد مقدس اعزام شدند

گروه اجتماعی: مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان از اعزام هزار بازنشسته مستمری‌بگیر در قالب طرح کرامت رضوی به مشهد مقدس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از زنجان، مسعود علیاری، مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان امروز یک‌شنبه ۱۵ بهمن‌ ماه در نشست خبری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: یکی از شاخص‌های توسعه‌یافتگی در هر جامعه میزان افراد تحت پوشش نظام تامین اجتماعی است که این شاخص پس از پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز رشد قابل توجهی داشته است.
علیاری با اشاره به اینکه قبل از پیروزی انقلاب اسلامی نزدیک به یک میلیون و ۷۰۰ هزار بیمه شده اصلی در کشور داشتیم که این رقم با رشد ۱۴ برابری امروز به ۱۳ میلیون و ۸۰۰ هزار بیمه شده اصلی رسیده است، تصریح کرد: این رقم در استان زنجان ۹ هزار بیمه شده اصلی بود که با افزایش ۲۰ برابری امروز به ۱۸۱ هزار بیمه شده اصلی افزایش پیدا کرده است.
وی با بیان اینکه در سطح منطقه یکی از کشورهای پیشرفته در زمینه اجرای نظام تامین اجتماعی هستیم، افزود: تعداد مستمری‌بگیران سازمان تامین اجتماعی در سطح استان زنجان قبل از انقلاب ۳۰۰ نفر بودند که این تعداد در حال حاضر ۴۰ هزار نفر مستمری‌بگیر است.
مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان از بیمه ۳ هزار و ۴۶۰ زن خانه‌دار در سطح استان خبر داد و گفت: از دیگر اقدامات صورت گرفته در تامین اجتماعی استان اعزام هزار نفر از مستمری‌بگیران در قالب اجرای طرح کرامت رضوی به مشهد مقدس بود.
۱۲۱ هزار سالمند زنجانی در طرح تکریم سالمندان ویزیت شدند
همچنین در این نشست علی محمدی، مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان اظهار کرد: بخش درمان سازمان تامین اجتماعی از جمله دستاوردهایی بود که بعد از انقلاب اسلامی شاهد آن بودیم و امروزه ۳۶۰ مرکز شامل ۷۲ بیمارستان و ۲۸۸ مرکز درمان سرپایی در سطح کشور فعالیت دارد.
محمدی تصریح کرد: در استان زنجان دو بیمارستان شامل بیمارستان امام حسین (ع) زنجان و بیمارستان امید ابهر همچنین ۵ مرکز درمان سرپایی فعالیت دارد که طی ۱۰ ماهه گذشته ۸۷۰ هزار بیمار سرپایی، ۱۷ هزار مورد بستری، ۴ هزار و ۷۰۰ فقره ولادت همچنین ۸ هزار عمل جراحی در این مراکز صورت گرفته است.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان با اشاره به اجرای طرح تکریم سالمندان در مراکز درمان تامین اجتماعی گفت: در این طرح سالمندان بالای ۸۰ سال خارج از نوبت ویزیت می‌شوند که با اجرای این طرح ۱۲۱ هزار ویزیت خارج از نوبت صورت گرفته است.

[ad_2]

Source link

خبر جدید  بیش از 5 هزار زنجانی در ایام نوروز میهمان مناطق عملیاتی غرب و جنوب کشور می شوند
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد