20:44:16 - دوشنبه 19 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هزینه کرد بیش از۴ میلیارد برای درمان بیماران
در ۱۰ ماهه نخست امسال ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان برای درمان بیماران هزینه شده است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان با اشاره به اینکه ۳ هزار و ۵۴۲ بیمار خاص در استان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند، گفت: در ۱۰ ماهه نخست امسال ۴ میلیارد […]

در ۱۰ ماهه نخست امسال ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان برای درمان بیماران هزینه شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان با اشاره به اینکه ۳ هزار و ۵۴۲ بیمار خاص در استان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند، گفت: در ۱۰ ماهه نخست امسال ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان برای درمان بیماران هزینه شده است.

خبر جدید  اولویت تامین سوخت روستایی با توجه به افت محسوس دمای استان

علی محمدی افزود: در حال حاضر ۳۶۰ مرکز درمانی در سراسر کشور متعلق به سازمان تامین اجتماعی است که از این تعداد ۷۲ بیمارستان و ۲۸۸ مرکز خدمات سرپایی به بیمه شدگان ارائه می کنند.

وی اظهارداشت: در ۱۰ ماهه امسال ۸۷۰ هزار مورد بیمار سرپایی در مراکز درمانی تامین اجتماعی ویزیت شدند که از این تعداد ۱۷ هزار مورد بستری، ۴ هزار و ۷۰۰ مورد موالید، ۸ هزر مورد عمل جراحی بوده است.

خبر جدید  برگزاری بمناسبت دهه مبارک فجر 60 عنوان برنامه در سپاه ناحیه خرمدره

مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان با شاره به طرح تکریم سالمندان تصریح کرد: در اجرای طرح تکریم سالمندان ، ۱۲۱  هزار مورد ویزیت سالمندان بصورت خارج از نوبت در استان انجام شده است.

علی محمدی تعداد مراکز طرف قرار داد سازمان در استان را ۵۳۰ مرکز درمانی خواند و افزود: بیماران با پرداخت فرانشیز میتوانند از خدمات خرید خدمت سازمان بهره مند شوند.

خبر جدید  حضور آگاهانه زنجانی ها فردا در راهپیمایی

وی با اشاره به اینکه ۳ هزار و ۵۴۲ بیمار خاص در استان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند، اظهار داشت: در ۱۰ ماهه نخست امسال ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان برای درمان بیماران هزینه شده است.

           

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد