12:13:40 - سه‌شنبه 27 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هفت پایگاه سلامت اجتماعی در استان زنجان فعال است
محمد محمدی قیداری در گفتگو با خبرنگار مهر از وجود هفت پایگاه سلامت اجتماعی در استان زنجان خبر داد و افزود: آموزش مهارت‌های زندگی در این مراکز انجام می‌شود و در استان زنجان نرخ ازدواج ۴.۵ و طلاق ۲.۲ است. وی ادامه داد: ۱۰ عامل نخست درخواست طلاق در متقاضیان ارجاعی از دادگستری و خود […]
هفت پایگاه سلامت اجتماعی در استان زنجان فعال است

محمد محمدی قیداری در گفتگو با خبرنگار مهر از وجود هفت پایگاه سلامت اجتماعی در استان زنجان خبر داد و افزود: آموزش مهارت‌های زندگی در این مراکز انجام می‌شود و در استان زنجان نرخ ازدواج ۴.۵ و طلاق ۲.۲ است.

وی ادامه داد: ۱۰ عامل نخست درخواست طلاق در متقاضیان ارجاعی از دادگستری و خود معرف طلاق در استان زنجان طی سال جاری اعتیاد، خیانت، بیکاری، دخالت اطرافیان، عدم مسئولیت‌پذیری، ضرب و شتم، سوءظن و بدبینی، بی‌احترامی، پایین بودن آستانه تحمل و طلاق عاطفی به ترتیب عوامل مهم درخواست طلاق در استان زنجان است.

خبر جدید  دادستان قزوین معرفی شد

محمدی قیداری اظهار کرد: در این راستا طی ۱۰ ماهه سال جاری دفتر پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی بهزیستی استان زنجان آموزش مهارت‌های زندگی لازم را به متقاضیان ارائه داده است و استقبال از این آموزش‌ها بسیار خوب است.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: طی ۱۰ ماهه سال جاری آموزش پیش از ازدواج برای دو هزار و ۶۴۰ نفر و آموزش زندگی خانواده برای سه هزار و ۶۰۰ نفر در استان انجام‌شده است.

خبر جدید  نوسانات ارز تولید را زمین‌گیر کرد/ کارخانجات در جستجوی مواد اولیه – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

محمدی قیداری افزود: آمار طرح طلاق در ۱۰ ماهه سال گذشته در مرکز مداخله در خانواده در راستای کاهش طلاق ۴ هزار و ۱۲۴ مورد بوده است و در ۱۰ ماهه سال جاری  ۳ هزار و ۸۷۳ نفر مراجعه‌کننده بوده است. 

وی یادآور شد: بهزیستی استان زنجان نسبت به کاهش طلاق در استان زنجان نسبت به برگزاری آموزش مهارت‌های زندگی تأکید زیادی دارد.

خبر جدید  نبود نگاه علمی به مشکلات؛ چالش اساسی کشور

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب