11:06:04 - دوشنبه 19 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هم‌پوشانی بیمه‌ها در زنجان از طریق سازمان‌های مرتبط رفع شود
به گزارش خبرنگار مهر، شهرام طهماسبی شامگاه یکشنبه در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی، افزود: برخی گزارش‌های ارسالی به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی قابل ارائه نیست و در این میان ضروری است برای پردازش اطلاعات، اطلاعات درستی توسط دستگاه‌ها ارائه شود. وی اظهار کرد: اطلاعات درست می‌تواند مبنای حرکت باشد و این اطلاعات می‌تواند مسیر توسعه […]
هم‌پوشانی بیمه‌ها در زنجان از طریق سازمان‌های مرتبط رفع شود

به گزارش خبرنگار مهر، شهرام طهماسبی شامگاه یکشنبه در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی، افزود: برخی گزارش‌های ارسالی به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی قابل ارائه نیست و در این میان ضروری است برای پردازش اطلاعات، اطلاعات درستی توسط دستگاه‌ها ارائه شود.

وی اظهار کرد: اطلاعات درست می‌تواند مبنای حرکت باشد و این اطلاعات می‌تواند مسیر توسعه را مشخص کند.

خبر جدید  مراسم عزاداری یازدهم محرم در زنجان

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان گفت: در ماده ۲۷ نیازی نیست از منابع عمرانی استفاده شود و می‌توان طرح را واگذار کرد و بحث ماده ۲۷ و واگذاری طرح‌ها باید به صورت جدی از سوی دستگاه‌های اجرایی پیگیری شود.

طهماسبی به بودجه سال آینده اشاره کرد و گفت:  بودجه سال آینده به دستگاه‌هایی تعلق می گیرد که واگذاری‌های بیشتری را انجام داده باشند.

خبر جدید  بازگشایی حریم رودخانه انگوران چایی ودندی چایی

وی به هم پوشانی چند بیمه در استان زنجان اشاره کرد و گفت: این هم‌پوشانی بیمه‌ها دراستان زنجان از طریق سازمان‌های مرتبط رفع شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان یادآورشد:دانشگاه علوم پزشکی و تامین اجتماعی برای رفع هم‌پوشانی بیمه‌ها قول مساعد دادند و ضروری است اقدامات لازم در این زمینه انجام شود.

خبر جدید  اجرای 8 طرح برای تامین آب شرب شهر هیدج

طهماسبی به ضعیف بودن روحیه همکاری در برخی از حوزه‌های استان زنجان اشاره کرد و گفت: تا وقتی خود را به عنوان یک عضو از تیم حساب نکنیم، اقدامات جزیره‌ای ما موثر نخواهد بود و باید قبول کنیم که زمان مهم است.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد