13:11:43 - جمعه 16 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هیچ گزینه ای قدرتمندتر از حضور و پشتیبانی ملت از نظام نیست
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید علی موسوی ظهر جمعه در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر قیدار با اشاره به حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، افزود: مردم ما در ۲۲ بهمن امسال بار دیگر اعلام  کردند که هیچ تهدیدی نمی‌تواند از اقتدار و عظمت جمهوری اسلامی بکاهد و تحت فرمان […]
هیچ گزینه ای قدرتمندتر از حضور و پشتیبانی ملت از نظام نیست

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید علی موسوی ظهر جمعه در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر قیدار با اشاره به حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، افزود: مردم ما در ۲۲ بهمن امسال بار دیگر اعلام  کردند که هیچ تهدیدی نمی‌تواند از اقتدار و عظمت جمهوری اسلامی بکاهد و تحت فرمان ولی امر مسلمین جهان برای دفاع از آرمان‌های انقلاب تا پای جان ایستاده‌اند.

وی ادامه داد: ملت ایران با خلق حماسه ماندگار دیگری باز تمام معادلات و تحلیل‌های رسانه‌های معاند نظام جمهوری اسلامی ایران را به هم ریختند و مشت کوبنده‌ای بر دهان یاوه گویان و دشمنان انقلاب اسلامی زند.

امام جمعه قیدار با تاکید بر اینکه ملت هوشیار و با بصیرت ایران نارضایتی‌هایشان را به انقلاب گره نمی‌زنند، افزود: اشتباه محاسباتی دشمن در اینجاست که آن‌ها می‌بینند که مردم اعتراض دارند، فکر می‌کنند که به نظام اعتراض دارند در حالی که مردم بصیر و انقلابی کشورمان اگرچه از وجود برخی مشکلات و مسائل رنج می‌برند و از عملکردهای برخی مسئولان و مدیران کشور و از تبعیض‌ها و مفاسد گله دارند، اما به اصل انقلاب و نظام اسلامی و رهبری وفادار هستند و ضعف‌ها و نارسائی‌ها را به حساب اصل نظام نمی‌گذارند.

خبر جدید  مس زنجان رتبه اول تولیدات صنایع‌دستی فلزی در کشور را دارد

موسوی با بیان اینکه در مطلع الفجر چهلمین سالگرد پیروزی حق بر باطل ۲۲ بهمن ماه بار دیگر سیل خروشان امت بصیر و قهرمان جاری شد، افزود: بار دیگر دریای طوفانی این ملت، دشمنان اسلام و انقلاب را به لرزه درآورد. مردم ایران به پیروی از مقتدای خود، ایران اسلامی را  به صحنه عزت و آزادگی، غیرت و مردانگی مبدل ساخت و به استکبار جهانی ثابت کرد که تحریم‌ها و تهدیدها حباب‌هایی بیش نیستند.

وی ادامه داد: مردم ایران با این حضور باشکوه و با عظمت خود، ثابت کردند هیچ گزینه‌ای قدرتمندتر از حضور مردم و پشتیبانی ملت از نظام نیست و اگر دشمنان ما به ویژه آمریکا دست از پا خطا کنند پاسخ ملت ایران، ویرانگر و گسترده و پشیمان کننده خواهد بود.

خبر جدید  هیات‌های مذهبی باید از سیاست‌زدگی دوری کنند

امام جمعه قیدار با بیان اینکه خروش بی سابقه ملت در ۲۲ بهمن امسال به منظور حمایت از ولایت و در پاسخ به تهدیدها و فشارهای اقتصادی دشمن یک معجزه الهی بود، گفت: این معجزه الهی ۴۰ سال است که پی در پی تکرار می‌شود.

موسوی با اشاره به سرنگونی یک فروند جنگنده «اف-۱۶» رژیم صهیونیستی توسط ارتش سوریه، گفت: سرنگونی یک فروند جنگده «اف – ۱۶» رژیم صهیونیستی توسط ارتش سوریه موجی از شادی و سرور در سوریه و کشورهای منطقه به ارمغان آورد. این اقدام قابل ستایش ارتش سوریه نشان می‌دهد که زمان عربده کشی صهیونیست‌ها تمام شده و به اصطلاح دوران بزن در رو در کشور سوریه  به پایان رسیده و هر تجاوزی، انتقام و واکنش سخت ارتش سوریه را به همراه خواهد داشت.

خبر جدید  پدر کودک آزار مرندی در تهران دستگیر شد

وی ادامه داد: آتش حاصل  از لاشه سوزان این جنگنده به خرمن ابهت صهیونیست‌ها افتاده است و سقوط این جت جنگنده ضربه‌ای سنگین و سهمگین به حیثیت اسرائیل وارد ساخت.

امام جمعه قیدار در ادامه به سالروز شهادت حضرت زهرا (س)، گفت: حضرت زهرا (س) با استقامتی بی‌نظیر در راه دفاع از مسیر پر نور ولایت، الگویی کامل را در تبعیت از امام زمان و استقامت در مسیر حق به همگان در طول تاریخ ارائه نمودند و به همگان یاد دادند که در مسیر  دفاع از حریم ولایت، در صورتی که لازم باشد حتی تمام زندگی را باید فدا کرد.

موسوی افزود:  حضرت زهرا (س) با استقامت خویش در برابر انحرافات، به تمام مسلمین در پهنه تاریخ یاد دادند که نپذیرفتن ظلم و انحراف و مقابله با جریان‌های انحرافی وظیفه واجب یک مسلمان است.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد