14:38:03 - شنبه 30 ژوئن 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
واگذاری امور شهرداری به بخش خصوصی تا آخر تیرماه تعیین تکلیف می‌شود
فرماندار زنجان گفت: طبق مهلت‌های قانونی تعیین شده؛ بحث واگذاری امور شهرداری به بخش خصوصی باید تا آخر تیرماه تعیین تکلیف شود. شعار سال: فرماندار زنجان گفت: طبق مهلت‌های قانونی تعیین شده؛ بحث واگذاری امور شهرداری به بخش خصوصی باید تا آخر تیرماه تعیین تکلیف شود. رضا عسگری اظهار کرد: بحث واگذاری امور شهر و […]
واگذاری امور شهرداری به بخش خصوصی تا آخر تیرماه تعیین تکلیف می‌شود

فرماندار زنجان گفت: طبق مهلت‌های قانونی تعیین شده؛ بحث واگذاری امور شهرداری به بخش خصوصی باید تا آخر تیرماه تعیین تکلیف شود.

شعار سال: فرماندار زنجان گفت: طبق مهلت‌های قانونی تعیین شده؛ بحث واگذاری امور شهرداری به بخش خصوصی باید تا آخر تیرماه تعیین تکلیف شود.

رضا عسگری اظهار کرد: بحث واگذاری امور شهر و فضای سبز شهرداری زنجان برای بررسی و تایید به کمیته تطبیق فرمانداری ارسال شده است.

خبر جدید  ۱۰ هزار مددجو در زنجان از خدمات بهزستی بهره‌مند می‌شوند

فرماندار زنجان با اشاره به اینکه پس از ارسال این طرح به فرمانداری یک سری موضوعات بود که باید حل می‌شد که از شهرداری و شورای شهر خواستیم آن را برطرف و توضیحات مربوط را ارائه دهد؛ اضافه کرد: یکی از مشکلات این بود که مصوبه وقتی از شورا می‌آید باید پیوست‌ها را نیز به کمیته تطبیق ارسال کنند و دیگری این بود که طبق قانون، شورا نمی‌تواند در این زمینه طرحی داشته باشد و اگر اعضا نظراتی دارند باید در قالب لایحه شهرداری ارائه شود.

خبر جدید  آغاز فعالیت سامانه بارشی در استان

وی با اشاره به اینکه پس از رفع این ایرادات فرمانداری یک مهلت دو هفته‌ای دیگر نیز دارد تا آن را بررسی کند؛ گفت: پس از این بازه زمانی نیز اگر لایحه مغایرتی با قانون نداشت؛ تصویب و در غیر این صورت رد می‌شود.

عسگری با بیان اینکه شهرداری یک مهلت قانونی برای ارائه لایحه دارد؛ افزود: مهلت‌های قانونی را اگر نگاه کنیم باید تا آخر تیرماه تعیین تکلیف شود.

خبر جدید  اعلام برنامه های عزاداری هیئتها در تبریز

فرماندار زنجان گفت: اگر مغایرت قوانین در واگذاری امور وجود نداشته باشد؛ مصوبه اجرایی می‌شود اما در غیر این صورت یک فرآیند طولانی‌تری را طی می‌‎کند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس، تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۷، کدخبر: ۱۳۹۷۰۴۰۹۰۰۰۱۲۶ ، www.zanjan.farsnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب