9:55:09 - چهارشنبه 11 دسامبر 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
وجود چالش در پیشگیری و برخورد با تخلفات ساختمانی
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان گفت: امروز در زمینه پیشگیری و برخورد با تخلفات ساختمانی با چالش مواجه هستیم.
وجود چالش در پیشگیری و برخورد با تخلفات ساختمانی

شعارسال: مهرداد سلطانی ظهر پنجشنبه در دوره آموزشی کمیسیون ماده ۱۰۰ که در سالن اجتماعات شهید نوری مجتمع جهاددانشگاهی زنجان برگزار شد، با بیان اینکه قانون ماده ۱۰۰ دارای نواقصی است و باید اصلاح شود، افزود: با نگاهی به این قانون به این موضوع پی می‌بریم که ضرورت اصلاح این نواقص اجتناب‌ناپذیر است.

وی با اشاره به نیم قرن قدمت قانون ماده ۱۰۰ شهرداری‌ها و کمیسیون‌های مرتبط با آن، تصریح کرد: برای اینکه بتوان این قوانین را اصلاح کرد، باید با کمک گرفتن از سایر قوانین، به دنبال اصلاح قانون ماده ۱۰۰ که تنها قانون در زمینه پیشگیری و برخورد با تخلفات ساختمانی است، باشیم.

خبر جدید  بهزیستی مصمم به اجرای بیمه اجتماعی زنان سرپرست خانوار است

این مسئول ادامه داد: برای اینکه بتوانیم قانون جامع و کاملی در این زمینه داشته باشیم، پیش‌نویس‌های لازم تدوین شده تا کاستی‌های موجود رفع شود.

سلطانی با تاکید بر اینکه امروز باید به دنبال رفع چالش‌های موجود بر سر راه پیشگیری و برخورد با تخلفات ساختمانی باشیم، اظهار کرد: در زمینه برخورد با تخلفات به‌ویژه زمانی که حقوق عمومی شهروندان نقض می‌شود، معتقدیم رأی صادره از سوی کمیسیون ماده ۱۰۰ باید جنبه جرم‌انگارانه داشته باشد.

خبر جدید  روز‌های شلوغ آتش‌نشانان در زنجان

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان از وحدت رویه به عنوان یکی از ملزومات در برخورد با تخلفات نام برد و خاطرنشان کرد: یکی دیگر از مسائل قانون ماده ۱۰۰ این است که به قدر کافی پیشگیرانه نیست و همین مسئله باعث شده است تا ایرادات زیادی به این قانون گرفته شود.

خبر جدید  مراسم تکریم و معارفه مدیران کل شرکت پشتیبانی امور دام استان زنجان برگزار شد

شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری مهر، تاریخ انتشار: ۷آذر۱۳۹۸ ، کدخبر: ۴۷۸۳۳۱۰: www.mehrnews.com

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد