15:52:39 - یکشنبه 25 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
وزش باد شدید زنجان را فرا می گیرد
احد یاغموری در گفتگو با خبرنگار مهر به وضعیت جوی استان زنجان طی چند روز آینده اشاره کرد و افزود: آسمان زنجان صاف تا قسمتی ابری بوده و بارش باران به صورت پراکنده خواهد بود. وی از وقوع وزش باد شدید در استان زنجان طی چند روز آینده خبر داد و اظهار کرد: با توجه […]
وزش باد شدید زنجان را فرا می گیرد

احد یاغموری در گفتگو با خبرنگار مهر به وضعیت جوی استان زنجان طی چند روز آینده اشاره کرد و افزود: آسمان زنجان صاف تا قسمتی ابری بوده و بارش باران به صورت پراکنده خواهد بود.

وی از وقوع وزش باد شدید در استان زنجان طی چند روز آینده خبر داد و اظهار کرد: با توجه به وقوع وزش باد وقوع کولاک در ارتفاعات کوهستانی استان وجود دارد.

خبر جدید  برگزاری جلسه توجیهی روابط عمومی های دستگاههای اجرایی استان زنجان

مدیرکل هواشناسی استان زنجان گفت: با توجه به وزش باد شدید شهروندان زنجانی از تردد در کنار ساختمان‌های های نیمه‌کاره، درختان فرسوده و تأسیسات خودداری داری کنند.

یاغموری به وضعیت دمای هوای استان زنجان طی چند روز آینده اشاره کرد و یادآور آور شد: دمای هوای استان از اواخر امروز روند کاهشی به خود می‌گیرد و هوا کمی سرد می‌شود.

خبر جدید  کانون ریزگردی در زنجان مشاهده نشده است

وی به گرم‌ترین و سردترین مناطق استان زنجان طی ۲۴ ساعت گذشته اشاره کرد و گفت: طی این بازه زمانی آب‌بر با ۱۹ درجه سانتی‌گراد گراد گرم‌ترین و قیدار با ۱۱ درجه سانتی‌گراد سردترین مناطق استان بودند.

مدیرکل هواشناسی استان زنجان به دمای فعلی شهر زنجان اشاره کرد و گفت:  دمای فعلی شهر زنجان صفر بوده که نسبت به دیروز در همین ساعت یک درجه سرد شده است.

خبر جدید  دشت عباس(ع)

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب