9:46:50 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
وضعیت فعلی صنعت برق قابل مقایسه با دهه های گذشته نیست
به گزارش خبرگزاری مهر  به نقل از استانداری زنجان، اسدالله درویش امیری در مراسم افتتاح ۳۷۱ پروژه برق رسانی شرکت توزیع نیروی برق استان از طریق ویدئو کنفرانس، با تاکید بر اینکه عملکرد نظام جمهوری اسلامی باید به گونه‌ای تحلیل و تفسیر شود که پیشرفت‌ها و خدمات در کنار ضعف‌ها و کمبودها تبیین شود، اظهار […]
وضعیت فعلی صنعت برق قابل مقایسه با دهه های گذشته نیست

به گزارش خبرگزاری مهر  به نقل از استانداری زنجان، اسدالله درویش امیری در مراسم افتتاح ۳۷۱ پروژه برق رسانی شرکت توزیع نیروی برق استان از طریق ویدئو کنفرانس، با تاکید بر اینکه عملکرد نظام جمهوری اسلامی باید به گونه‌ای تحلیل و تفسیر شود که پیشرفت‌ها و خدمات در کنار ضعف‌ها و کمبودها تبیین شود، اظهار کرد: بیکاری و مشکلات معیشتی مردم، از معضلات و گرفتاری‌های اساسی است، اما علیرغم قدرت و توان جمهوری اسلامی، متأسفانه گاهی در تحلیل‌ها و تفسیرها، فقط به بیان ضعف‌ها پرداخته می‌شود که این امر، منصفانه نیست.

وی با اشاره به اینکه تحریم‌های ظالمانه و متعدد علیه ملت ایران، نتیجه و هزینه خروش ملتی بود که هیبت و عظمت ابر قدرت‌ها را شکست، ادامه داد: درخت تنومند انقلاب اسلامی به قدری با صلابت و مقتدر است که با هر نسیمی نمی‌لرزد و مسیر خود را همانند گذشته ادامه می‌دهد.

خبر جدید  پیام تبریک استاندار قزوین به مدال آوران بازیهای پاراآسیایی

استاندار زنجان گفت: با تحلیلی صادقانه و منصفانه، واضح است که علیرغم وارد شدن فشارهای سیاسی و اقتصادی بر کشور، جمهوری اسلامی کارنامه درخشان و قابل قبولی در زمینه‌های مختلف دارد که می‌توان با افتخار از آن دفاع کرد.

درویش امیری  با بیان اینکه دفاع مقدس، یکی از دوران بسیار سخت جمهوری اسلامی بود که اکنون با گذشت سال‌ها از اتمام آن، هنوز هم آثارش در جامعه وجود دارد، گفت: آثار این دوران همانند وجود جانبازان سرافراز و خانواده‌های معظم شهدا و همچنین وجود مناطق سرشار از مین در استان‌های مرزی کشور نشان می‌دهد که کشور، متحمل دوران سختی شده است.

خبر جدید  دستگیر فالگیر مجازی در زنجان

استاندار زنجان با بیان اینکه امروز اگر کشور از قدرت دفاعی و نظامی برخوردار نبود، منطقه خاورمیانه، بسیار نا امن‌تر از وضعیت فعلی بود، ابراز کرد: در طول حیات نظام جمهوری اسلامی، ملت از هیچ گونه تلاش و فداکاری در دفاع از حاکمیت، دریغ نکرده و لذا شایسته خدمت مضاعف و نظام اجتماعی پویا، شاداب و با نشاط است که دست‌اندرکاران اداره کشور باید در فراهم آوردن این فضا، بکوشند.

درویش امیری با اشاره به اینکه علیرغم پیشرفت‌ها و موفقیت‌های فراوان، خطاها و اشتباهاتی نیز در کشور وجود داشته است، خاطر نشان کرد: گاهی بداخلاقی‌هایی در کشور صورت گرفته که موجب رنجش ملت شده و سبب شده است تا خدمات ارزشمند نظام، زیر سؤال برود که البته مردم، آن دسته از افرادی را که مرتکب بداخلاقی شده‌اند، فراموش نمی‌کند.

خبر جدید  شمشیرباز زنجانی در مسابقات جاکارتا

وی رشد و توسعه صنعت برق را یکی از افتخارات و پیشرفت‌های مهم نظام جمهوری اسلامی برشمرد و گفت: پیشرفت صنعت برق به گونه‌ای است که وضعیت امروز آن قابل مقایسه با دهه‌های ۵۰ و ۶۰ نیست.

استاندار زنجان با اشاره به اینکه امروز تولید انرژی خورشیدی، جایگزین برق می‌شود، افزود: شرکت توزیع نیروی برق استان، عملیات بهسازی و نوسازی خطوط قدیمی برق را در دستور کار خود قرار دهد تا هیچ نقطه‌ای از استان، شاهد کمبود برق نباشد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد