10:12:52 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
وظیفه سازمان فنی و حرفه‌ای ایجاد شغل نیست
محمدرضا انصاری در گفتگو با خبرنگار مهر بابیان اینکه فنی و حرفه‌ای استان زنجان متناسب با نیاز جامعه آموزش‌های مهارتی را دارد، گفت: در این راستا آموزش‌های مهارتی منطبق با نیازهای روز جامعه به‌کار آموزان و علاقه‌مندان ارائه می‌شود.  وی اظهار کرد: سازمان فنی و حرفه‌ای استان زنجان نسبت به آموزش صنعت جوشکاری در آب […]
وظیفه سازمان فنی و حرفه‌ای ایجاد شغل نیست

محمدرضا انصاری در گفتگو با خبرنگار مهر بابیان اینکه فنی و حرفه‌ای استان زنجان متناسب با نیاز جامعه آموزش‌های مهارتی را دارد، گفت: در این راستا آموزش‌های مهارتی منطبق با نیازهای روز جامعه به‌کار آموزان و علاقه‌مندان ارائه می‌شود. 

وی اظهار کرد: سازمان فنی و حرفه‌ای استان زنجان نسبت به آموزش صنعت جوشکاری در آب برنامه‌ریزی لازم را دارد که این صنعت در سطح کشور و خارج از کشور جایگاه شغلی خوبی را دارد. 

خبر جدید  نیمی از خانه‌های قرآنی استان در شهرستان زنجان فعال است

مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: آموزش جوشکاری در آب در سد گلابر برای علاقه‌مندان و کار آموزان ارائه می‌شود و تاکنون ۲۰ نفر برای آموزش در این صنعت ثبت‌نام کردند. 

انصاری تأکید کرد: زیرساخت خوبی در استان برای آموزش‌های مهارتی وجود دارد و در سال جاری هم این مهم اجرا شده است و مهارت‌آموزی و بالا بردن کیفیت‌های آموزشی متناسب با نیازهای استان از اهداف اصلی اداره فنی و حرفه‌ای است.

خبر جدید  دو کتاب در انجمن سینمای جوانان قزوین رونمایی شد

وی افزود: وظیفه سازمان فنی و حرفه‌ای ایجاد شغل نیست و رسالت واقعی آن ارائه آموزش‌های مهارتی متناسب با نیاز بازار کار است.

مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان زنجان تصریح کرد: یکی از سیاست‌های مهم در مدیریت فنی و حرفه‌ای استان توسعه آموزش‌های کاربردی و پژوهشی  است و پیشرفت کشور درگرو توسعه مهارت‌های فنی و حرفه‌ای در جامعه است. 

انصاری ابراز کرد:  توجه به آموزش‌های مهارتی مؤلفه مهم در ایجاد اشتغال است و سازمان فنی و حرفه‌ای استان بر تحقق این امر مهم تأکید جدی دارد.

خبر جدید  قزوین در گردشگری سلامت و کشاورزی میتواند با ازبکستان تفاهم کند

وی گفت: ایجاد شغل در جامعه نیازمند طی شدن فرایندهایی است که باید به آن توجه شود و در این میان آموزش‌های مهارتی موردنیاز در  فرصت‌های شغلی جدید برای علاقه‌مندان استان زنجان  متناسب با بازار کار ارائه آموزش داده شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب