10:39:25 - شنبه 3 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
وقف به زبان عامه مردم تبلیغ شود
گروه اجتماعی: امام جمعه شهر نوربهار گفت: وقف باید به زبان عامه مردم تبیین و تبلیغ شود. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از زنجان، حجت‌الاسلام محمدرضا علی‌اکبری، امام جمعه نوربهار امروز شنبه ۱۴ بهمن‌ماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: متاسفانه در مورد وقف اطلاع‌رسانی خوبی صورت نگرفته است. حجت‌الاسلام علی‌اکبری با تاکید بر اینکه […]
وقف به زبان عامه مردم تبلیغ شود

گروه اجتماعی: امام جمعه شهر نوربهار گفت: وقف باید به زبان عامه مردم تبیین و تبلیغ شود.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از زنجان، حجت‌الاسلام محمدرضا علی‌اکبری، امام جمعه نوربهار امروز شنبه ۱۴ بهمن‌ماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: متاسفانه در مورد وقف اطلاع‌رسانی خوبی صورت نگرفته است.
حجت‌الاسلام علی‌اکبری با تاکید بر اینکه وقف باید به زبان عامه مردم تبیین و تبلیغ شود، تصریح کرد: متولیان امور وقفی باید با استناد به آیات و روایات در نهادینه‌سازی سنت حسنه وقف تلاش کنند.
امام جمعه نوربهار با اشاره به اینکه در کنار روش‌های سنتی ترویج وقف، باید از منابع و روایات بیشتر استفاده کنیم، گفت: معرفی منابع وقفی به مردم، می‌تواند کمک به‌سزایی در تبلیغ وقف داشته و گرایش مردم را به سمت این امر خیرخواهانه بیشتر کند.
حجت‌الاسلام علی‌اکبری با اشاره به اینکه بیشتر مردم با منابع وقفی آشنایی کامل ندارند، تاکید کرد: با ترویج فرهنگ وقف می‌توان بسیاری از مشکلات جامعه را حل کرد.

[ad_2]

Source link

خبر جدید  باید زمینه افزایش مشارکت خیران در برنامه‌های اجرایی در سال جدید فراهم شود
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد