9:44:25 - شنبه 17 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
وقوع کولاک و مه در جاده‌های زنجان/تردد بااحتیاط انجام شود
محمدامینی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: با توجه به بارش باران و برف، کولاک و مه در ارتفاعات و گردنه‌های کوهستانی استان زنجان حاکم است که در این میان رانندگان بااحتیاط رانندگی کنند. وی اظهار کرد: با توجه به بارش برف در گردنه‌های کوهستانی مه و کاهش دید افقی در  جاده‌ها حاکم است و تردد […]
وقوع کولاک و مه در جاده‌های زنجان/تردد بااحتیاط انجام شود

محمدامینی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: با توجه به بارش باران و برف، کولاک و مه در ارتفاعات و گردنه‌های کوهستانی استان زنجان حاکم است که در این میان رانندگان بااحتیاط رانندگی کنند.

وی اظهار کرد: با توجه به بارش برف در گردنه‌های کوهستانی مه و کاهش دید افقی در  جاده‌ها حاکم است و تردد باید بااحتیاط انجام شود.

رئیس مرکز راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان گفت: با توجه به بارش باران و برف تردد در گردنه‌های کوهستانی، محورهای زنجان به بیجار، آزاد آه زنجان به قزوین، خدابنده به همدان، ابهر به خدابنده، نیک‌پی به ماه‌نشان و زنجان به ارمغان خانه و زنجان به طارم با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.

خبر جدید  BBC؛ از پروپاگاندا برای پروژه دختران خیابان انقلاب تا سکوت درباره وزارت تنهایی انگلیس!

امینی افزود: در حال حاضر ۲۸ اکیپ راهداری در ۲۸ گردنه کوهستانی و صعب‌العبور این استان به‌طور شبانه‌روزی برای مسافران و رانندگان عبوری از مسیرهای ارتباطی استان خدمات ارائه می‌دهند و جهت تردد ایمن، همراه داشتن تجهیزات ایمنی و گرمایشی در همه جاده‌های استان، توصیه می‌شود.

وی از همه رانندگان عبوری از مسیرهای ارتباطی استان زنجان خواست، از سبقت و سرعت غیرمجاز، انحراف به چپ و عجله در ادامه مسیر پرهیز کنند و خودروهای خود را مجهز به تجهیزات زمستانی، چراغ‌های مه شکن، وسایل گرمایشی، پتو و جیره غذایی خشک کرده و بدون این تجهیزات اقدام به سفر نکنند و کسانی که قصد سفر دارند برای اطلاع از وضعیت جاده‌های این استان و کشور با سامانه ۱۴۱، سایت www.۱۴۱.ir و نرم‌افزار موبایلی ۱۴۱ ارتباط برقرار کنند و یا با سامانه ۱۸۱۶ تماس بگیرند تا بتوانند سفر خود را مدیریت و برنامه‌ریزی کنند.

خبر جدید  استان زنجان در بخش صنعت فرش ظرفیت‌های خوبی وجود دارد

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد