16:30:00 - دوشنبه 19 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ویژه برنامه شهادت حضرت فاطمه(س)درصداو سیمای مرکز زنجان پخش می شود
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از صدا و سیمای مرکز زنجان، برنامه« راه ولایت » عنوان ویژه برنامه ۵۰ دقیقه ای  به تهیه کنندگی محمد جواد حسینخانی است که روزهای دوشنبه  و سه شنبه  ۳۰ بهمن و ۱  اسفند بعداز خبر ساعت ۲۰ از شبکه اشراق پخش خواهد شد .در این برنامه ها […]
ویژه برنامه شهادت حضرت فاطمه(س)درصداو سیمای مرکز زنجان پخش می شود

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از صدا و سیمای مرکز زنجان، برنامه« راه ولایت » عنوان ویژه برنامه ۵۰ دقیقه ای  به تهیه کنندگی محمد جواد حسینخانی است که روزهای دوشنبه  و سه شنبه  ۳۰ بهمن و ۱  اسفند بعداز خبر ساعت ۲۰ از شبکه اشراق پخش خواهد شد .در این برنامه ها کارشناسان مذهبی ابعاد شخصیت فردی و اجتماعی حضرت فاطمه (س) و سیره عملی زندگی آن حضرت را مورد تبیین و بررسی قرار خواهند داد.

خبر جدید  آمریکا به دنبال اجرای پروژه دوقطبی‌سازی در ایران است

علاوه بر آن سوگواره شعر عاشورایی در حسینیه اعظم زنجان به مدت نیم ساعت به تهیه کنندگی حاتم معصومی در این ایام پخش خواهد شد . همچنین عزاداری های پایتخت شور و شعور حسینی از سه هیئت بزرگ استان در ۳ برنامه ۲۰ دقیقه ای روی  آنتن شبکه اشراق خواهد رفت.

سایر برنامه های تأمینی و روتین شبکه استانی سیما نیز با حال و هوای ایام فاطمیه پخش خواهند شد.

خبر جدید  ثبت خانه تاریخی مومنان قزوین در فهرست میراث غیر منقول

رادیو استانی مرکز زنجان نیز دو ویژه برنامه با عناوین «یاس کبود» و «کوثر آسمانی» را  برای این ایام تدارک دیده است . یاس کبود به تهیه کنندگی معصومه منصوری به مدت ۳۰ دقیقه اولین برنامه رادیو است که ساعت  ۱۳/۳۰ روز  سه شنبه  پخش خواهد شد. ویژه برنامه دیگر رادیو، کوثر آسمانی به تهیه کنندگی میثم نبی بوده و مدت آن نیز ۶۰ دقیقه است که سالروز شهادت ساعت ۹ صبح از صدای مرکز زنجان پخش خواهد شد . این ویژه برنامه ها شامل آیتم هایی مانند مداحی و ذکر مناقب حضرت فاطمه زهرا(س) ، گزارش مردمی ، شعر ، بخش کارشناسی و ….خواهند بود.

خبر جدید  کشف 50 هزار نخ سيگار قاچاق در زنجان

ضمن اینکه رادیو استانی سایر برنامه های روتین و تأمینی خود را  به صورت ویژه برای سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) آماده کرده است.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد