11:30:11 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
يكي از اركان اصلي امنيت در كشور تعامل مردم با پليس است
  خبرگزاري آريا- فرمانده انتظامي استان با بيان اينکه نيروي انتظامي بيشترين ارتباط را با مردم دارد، گفت:‌ يكي از اركان اصلي امنيت در كشور تعامل مردم با پليس است. به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، سردار “علي آزادي” در ديدار با معاون استاندار و رياست سازمان برنامه و بودجه استان […]
يكي از اركان اصلي امنيت در كشور تعامل مردم با پليس است

 

يكي از اركان اصلي امنيت در كشور تعامل مردم با پليس است

خبرگزاري آريا- فرمانده انتظامي استان با بيان اينکه نيروي انتظامي بيشترين ارتباط را با مردم دارد، گفت:‌ يكي از اركان اصلي امنيت در كشور تعامل مردم با پليس است.
به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، سردار “علي آزادي” در ديدار با معاون استاندار و رياست سازمان برنامه و بودجه استان ضمن تاکيد بر واگذاري اعتبارات بر اساس ماده ۲۳ در راستاي پيشبرد ماموريت هاي پليس و استقرار و نگهداري تجهيزات الكتريكي هوشمند نظارتي و كنترلي ترافيك و تامين تجهيزات تخصصي پليس به منظور كاهش تصادفات و ارتقاء فرهنگ رانندگي گفت: تلاش هاي زيادي در استان زنجان شده تا استان جزء امن ترين استان هاي كشور محسوب شود كه احساس امنيت و واقعيت هاي امنيتي در استان در حد مطلوب و بالايي است.
فرمانده انتظامي استان زنجان با اشاره به اينكه پليس به عنوان حافظ امنيت اجتماعي سعي دارد تعامل خوبي با نهادها و سازمان ها داشته باشد، بيان داشت: بحمدالله با تعامل خوب بين دستگاه ها ، مردم و نيروي انتظامي امنيت مطلوبي در استان وجود دارد.
سردار آزادي با اشاره به وجود امنيت رواني پايدار در جامعه خاطر نشان كرد:  ارتقاء احساس امنيت در جامعه بسيار حائز اهميت است چرا كه سازو كار فعاليت هاي اجتماعي ، سياسي ، فرهنگي و … در بستر امنيت محقق مي شود.
فرمانده انتظامي استان زنجان بر بهره گيري از توان و مشاركت مردم و نهادها در تامين نظم و امنيت تاكيد كرد و اظهار داشت: استفاده از مشاركت مردم و تكيه بر رويكرد اجتماعي محور در مسائلي امنيتي و انتظامي به طور جدي مورد تاكيد است.
طهماسبي معاون استاندار و رياست سازمان برنامه و بودجه استان زنجان با بيان اينكه برقراري امنيت مطلوب در استان نتيجه تلاش و فداكاري مجموعه نيروي انتظامي است، تصريح كرد: از زحمات  فرماندهي انتظامي استان در برقراري امنيت در نا آرامي هاي اخير تقدير و تشكر مي كنيم.
وي با اشاره به نقش مردم در تمام صحنه هاي انقلاب بيان داشت: همه دستگاه ها در تامين امنيت تلاش مي كنند و سهم دارند و نيروي انتظامي در اولين دايره و آشكارترين لايه،سهمش بيشتر براي مردم قابل درك است.
معاون استاندار زنجان با بيان اينكه همراهي وكمك مردم با پليس ماموريت هاي نيروي انتظامي را آسان تر و نتيجه بخش تر مي كند، گفت:كار پليس دشواري هاي خاص خود را دارد و به يقين مردم ارزش كار شما را به خوبي درك كرده  و اگر همكاري صورت مي گيرد براي كاستن از اين دشواري هاست.
رياست سازمان برنامه و بودجه استان نيز با تاكيد بر رفع موانع و كمبودهاي فرماندهي انتظامي استان گفت: بايد سعي شود اين موانع و مشكلات با تعامل و مساعدت ساير دستگاه هاي مرتبط مثل شهرداري و ….. برطرف شود.

خبر جدید  برگزاری کارگاه توانمند سازی منطقه‌ای سمن‌های شمالغرب کشور در زنجان

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد