16:36:33 - پنج‌شنبه 1 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
٣٦٤٢ نفر زنجانی در آزمون سراسری قرآن و عترت شرکت کردند
به گزارش خبرگزاری مهر  به نقل از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، ناصر مقدم در بازدید از شانزدهمین جلسه آزمون سراسری قرآن و عترت با اشاره به اینکه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در چند سال اخیر اقدام به ساماندهی فعالیت‌های قرآنی کرده است، افزود: این امر می‌تواند علاقه‌مندان را برای فعالیت […]
٣٦٤٢ نفر زنجانی در  آزمون سراسری قرآن و عترت شرکت کردند

به گزارش خبرگزاری مهر  به نقل از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، ناصر مقدم در بازدید از شانزدهمین جلسه آزمون سراسری قرآن و عترت با اشاره به اینکه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در چند سال اخیر اقدام به ساماندهی فعالیت‌های قرآنی کرده است، افزود: این امر می‌تواند علاقه‌مندان را برای فعالیت بیشتر در این حوزه ترغیب کند چراکه برای فعالیت آنان، مدارک معتبر صادر می‌شود.

وی با بیان اینکه مهم‌ترین موضوع در بحث قرآن، عمل به آن است، شاید اگر حافظ کل قرآن باشیم ولی به آن عمل نکنیم، شاهد نتیجه عکس از آن در جامعه باشیم، ادامه داد: مطمئناً انس با قرآن و آشنایی با قرآن توفیقی است که شامل حال همه نمی‌شود و در جمهوری اسلامی ایران این فرصت برای علاقه‌مندان فراهم شده تا با امکانات پیشرفته، قرآن را بیاموزند.

خبر جدید  واژگونی مینی‌بوس در محور زنجان-بیجار

مقدم  آزمون سرا سری قرآن و عترت را با حضور بیش از ٣٦٤٢ نفر در استان زنجان اعلام کرد و افزود: آزمون در هشت حوزه شهرستان زنجان، مرکز امور اصلاح و تربیت اداره زندان‌های زنجان، ابهر، خرمدره، خدابنده، زرین‌رود خدابنده، طارم و ایجرود به صورت همزمان با سراسر کشور برگزار شده است.

خبر جدید  هر کودک ایرانی با 6 دندان پوسیده

سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان آموزش قرآن را به عنوان یکی از ارکان زیربنایی توسعه فرهنگ قرآن در جامعه دانست و گفت: در این برنامه، تعمیم و تعمیق شناخت و ایمان به قرآن در آحاد جامعه و ارتباط و انس مستمر با آن و تحقق مضامین آیات قرآنی در رفتار فردی و اجتماعی اقشار مختلف جامعه دنبال می‌شود.

خبر جدید  کارگران مولد ثروت در جامعه هستند

مقدم گفت: در کل استان ٣٦٤٢ نفر شرکت کرده‌اند که تعداد خواهران ٢٦٣٧ نفر و برادران ١٠٠٥ نفر بوده است.

وی ادامه داد: در شهرستان زنجان ١٦٨١ نفر، خدابنده ٩٥٤ نفر، خرمدره ١٥٢ نفر، طارم ٣٠٥ نفر و ایجرود ٩٦ نفر شرکت کرده‌اند. به تمامی نفراتی که موفق به کسب حدنصاب  قبولی شوند گواهی‌نامه پایان دوره اعطاء می‌شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب