11:34:24 - یکشنبه 4 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پاسداری از امنیت وظیفه همه آحاد جامعه است
به گزارش خبرنگار مهر، سردار علی آزادی شامگاه شنبه در مراسم یادواره چهار شهید خیابان پاسداران تهران و ۱۲۰ شهید نیروی انتظامی استان زنجان در محل نیروی انتظامی استان زنجان، افزود: باید جان‌فشانی‌های این شهیدان که در راستای تأمین امنیت جامعه به شهادت رسیده اند، همیشه گرامی داشته شود. وی اظهار کرد: تمام شهیدان در […]
پاسداری از امنیت وظیفه همه آحاد جامعه است

به گزارش خبرنگار مهر، سردار علی آزادی شامگاه شنبه در مراسم یادواره چهار شهید خیابان پاسداران تهران و ۱۲۰ شهید نیروی انتظامی استان زنجان در محل نیروی انتظامی استان زنجان، افزود: باید جان‌فشانی‌های این شهیدان که در راستای تأمین امنیت جامعه به شهادت رسیده اند، همیشه گرامی داشته شود.

وی اظهار کرد: تمام شهیدان در پیروزی انقلاب اسلامی و تنومند شدن درخت انقلاب نقش اساسی داشتند.

خبر جدید  ادامه راه شهدا با جهاد فی سبیل‌الله در همه عرصه‌ها ممکن است

فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: شهدا بهترین الگو برای جوانان  هستند و جوانان با الگو گیری از شهدا می‌توانند به نقش‌آفرینی در اعتلای ایران اسلامی بپردازند.

آزادی تأکید کرد: شهدا با نثار خون خود، امنیت امروز را به ملت ایران اسلامی هدیه کردند و امروز ما باید این امنیت را تقویت کنیم و بر همگان وظیفه است تا یاد و خاطره شهدا را زنده نگه‌دارند.

خبر جدید  برف و باران مهمان آسمان زنجان

فرمانده انتظامی استان زنجان با بیان اینکه شهادت ریشه در باورهای دینی و فرهنگ اصیل اسلام دارد، گفت: شهدا سرمایه‌های همیشه جاویدان انقلاب اسلامی هستند و باید انقلاب که درخت تنومندی شده تقویت شود.

آزادی بر نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تأکید کرد، افزود: شهدا پایه‌گذار امنیت جامعه  ما بوده‌اند و وظیفه همه ما و مردم این است از این امنیت ایجادشده پاسداری کنیم.

خبر جدید  بازی های اُکسین البرز حکم فینال را دارد

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب