10:29:26 - پنج‌شنبه 1 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پذیرش پروانه بهره برداری معادن به عنوان وثیقه بانکی در قبال ارائه تسهیلات
پذیرش پروانه بهره برداری معادن به عنوان وثیقه بانکی در قبال ارائه تسهیلات،به لحاظ اهمیتی که در مقوله گسترش معادن و فعال کردن این بخش در حوزه اقتصاد دارد. معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری زنجان در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی گفت: با توجه به عملکرد قابل توجه اداره کل امور مالیاتی استان […]
پذیرش پروانه بهره برداری معادن به عنوان وثیقه بانکی در قبال ارائه تسهیلات

پذیرش پروانه بهره برداری معادن به عنوان وثیقه بانکی در قبال ارائه تسهیلات،به لحاظ اهمیتی که در مقوله گسترش معادن و فعال کردن این بخش در حوزه اقتصاد دارد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری زنجان در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی گفت: با توجه به عملکرد قابل توجه اداره کل امور مالیاتی استان نسبت به بند «و» تبصره ۵ در خصوص تهاتر حقوق دولتی، خوشبختانه تاکنون ۵/۳۲ میلیارد تومان حقوق دولتی توسط اداره کل امور مالیاتی استان با ۴۰ دستگاه در حوزه های مختلف بخش خصوصی، تهاتر شده است.

خبر جدید  تجلیل معاون امور استان ها از خانواده شهید مدافع حرم «مرادخانی»

فرامرز نیک سرشت افزود: موضوع پذیرش پروانه بهره برداری معادن به عنوان وثیقه بانکی در قبال ارائه تسهیلات،به لحاظ اهمیتی که در مقوله گسترش معادن و فعال کردن این بخش در حوزه اقتصاد دارد، از سوی معاونت اقتصادی وزارت کشور به صورت کاملاً جدی، پیگیری می شود و نشست هایی نیز در این خصوص با شورای هماهنگی بانک های کشور برگزار شده است.

خبر جدید  لزوم آموزش درآمدزایی به فارغ‌التحصیلان

وی اظهار داشت: کلیه متقاضیان اخذ تسهیلات در بخش معادن، مشخصات و مختصات طرح ها، میزان وام های درخواستی، مشخصات معادن و بانک های عامل در سطح استان باید احصاء شده تا جهت طرح در شورای هماهنگی بانک های کشور به وزارت کشور، منعکس شود که این مهم، در حال جمع بندی است.

خبر جدید  مسدودی برخی راه ها بر اثر بارش برف-زنجان

تصریح کرد: ضروری است لیست کاملی از مشخصات واحدهای زیان ده که دارای پروانه بهره برداری بوده، اما از مشوق های مالیاتی استفاده نمی کنند توسط اداره کل امور مالیاتی استان جهت تعیین تکلیف در اختیار اتاق بازرگانی قرار گیرد.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد