12:05:24 - شنبه 3 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پرداخت بخشی از معوقه حقوق معلمان حق‌التدریسی زنجانی
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره‌کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: در حال حاضر بخش قابل توجه معوقه حقوق معلمان حق‌التدریسی پرداخت شده است. «یعقوب‌علی عبادی» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، در رابطه با معوقه معلمان حق‌التدریسی، اظهار کرد: در حال حاضر ۴۳۵ معلم حق‌التدریسی وجود دارد که حقوق معوقه آنان تا دی ماه […]
پرداخت بخشی از معوقه حقوق معلمان حق‌التدریسی زنجانی

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره‌کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: در حال حاضر بخش قابل توجه معوقه حقوق معلمان حق‌التدریسی پرداخت شده است.

«یعقوب‌علی عبادی» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، در رابطه با معوقه معلمان حق‌التدریسی، اظهار کرد: در حال حاضر ۴۳۵ معلم حق‌التدریسی وجود دارد که حقوق معوقه آنان تا دی ماه پرداخت شده است.

این مسئول ادامه داد: تقریباً دو ماه از حقوق معلمان حق‌التدریسی استان معوق مانده که امیدواریم به زودی پرداخت شود و بیمه معوق این معلمان نیز با پرداخت حقوق معوقه آنان به‌روز واریز خواهد شد.

خبر جدید  ارائه 912 مورد خدمات مسکن به مددجویان زنجانی

وی در رابطه با وضعیت توزیع شیر در مدارس، اظهار کرد: هنوز توزیع شیر در مدارس آغاز نشده و با توجه به عملکرد سال گذشته کمیته شیر در استان تشکیل شده و زمینه اقدامات فراهم شده و در کمیته شیر سهمیه‌های تخصیصی مشخص و شرایط فراهم شده است تا بلافاصله پس از دستور از سوی وزارتخانه آموزش و پرورش توزیع شیر در مدارس آغاز شود.

عبادی خاطرنشان کرد: در حال حاضر در صورتی که تا دی امسال دستورالعمل‌های لازم به اداره‌کل ابلاغ می‌شد، تا پایان سال تحصیلی جاری ۲۴ نوبت شیر در میان دانش‌آموزان توزیع می‌شد که برای توزیع ۲۴ نوبت شیر برای سال تحصیلی جاری نیز هم حداقل اعتباری معادل ۲۵ میلیارد ریال سال گذشته مورد نیاز است.

خبر جدید  قرار چهار نفر در یک میدان

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره‌کل آموزش و پرورش استان زنجان با بیان اینکه ۵۰ درصد بدهی توزیع شیر در سال گذشته وجود دارد، یادآور شد: تاکنون فقط ۵۰ درصد از اعتبار ۲۵ میلیارد ریالی خرید و توزیع شیر سال گذشته به شرکت‌ها پرداخت شده است که هنوز این ۵۰ درصد باقی‌مانده تامین اعتبار نشده، همچنین لازم ذکر است که با وجود بدهی اداره‌کل آموزش و پرورش به شرکت‌های توزیع شیر، در صورت ابلاغ وزارتخانه، توزیع شیر در مدارس استان زنجان آغاز می‌شود.

خبر جدید  روند پیگیری شکایت مردمی از طریق ستاد تهران رصد می شود

به گزارش ایسنا، بنا به گفته مرتضی تمجیدی مدیرکل سابق آموزش و پرورش استان زنجان، در اردیبهشت ماه امسال، بر اساس تصمیمات گرفته شده، از اول فروردین‌ماه امسال حقوق معلمان حق‌التدریسی همانند سایر معلمان رسمی و قراردادی به صورت ماهیانه پرداخت خواهد شد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد