15:17:02 - دوشنبه 29 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پرداخت بخش قابل توجهی از مطالبات داروخانه‌های خصوص و دانشگاهی زنجان
با اعلام مدیرکل بیمه سلامت استان زنجان با تخصیص اعتبارهای جدید از سوی دولت بخش قابل توجهی از مطالبات داروخانه های خصوصی و دانشگاهی پرداخت شد. به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان ، دکتر خدیجه ابراهیم خانی مدیر کل بیمه سلامت استان زنجان با اشاره به این موضوع و تلاش های به انجام رسیده از […]
پرداخت بخش قابل توجهی از مطالبات داروخانه‌های خصوص و دانشگاهی زنجان

با اعلام مدیرکل بیمه سلامت استان زنجان با تخصیص اعتبارهای جدید از سوی دولت بخش قابل توجهی از مطالبات داروخانه های خصوصی و دانشگاهی پرداخت شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان ، دکتر خدیجه ابراهیم خانی مدیر کل بیمه سلامت استان زنجان با اشاره به این موضوع و تلاش های به انجام رسیده از سوی مدیرعامل سازمان و حمایت های نمایندگان مجلس گفت: با توجه به وجود حساسیت وِیژه در خصوص بدهی سازمان بیمه ی سلامت به مراکز و موسسات طرف قرارداد، تمام تلاش سازمان برای پرداخت به هنگام بدهی هاست. وی با اعلام این موضوع که ۹۵ درصد اعتبارات سازمان بیمه سلامت از سوی دولت تامین می شود، تاخیر چند ماهه در پرداخت مطالبات به خصوص داروخانه ها را به همین علت ذکر کرد و افزود: با این وجود و در چند ماه اخیر و با تلاش‌های به انجام رسیده از سوی مدیرعامل و نمایندگان مجلس زمان این پرداخت‌ها از مهر  سال ۹۵ به پایان همان سال رسیده است.

خبر جدید  خانواده، بنای اساسی در ترویج ازدواج آسان است

مدیرکل بیمه سلامت استان با اشاره به دستور شخص رئیس‌جمهور و پیگیری وزیر بهداشت و درمان و مساعدت رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی در این زمینه گفت: مبلغ ۲ هزار میلیارد تومان به صورت موردی در اختیار سازمان بیمه  سلامت قرار گرفت تا بخشی از بدهی‌های خود را به داروخانه های خصوصی و دانشگاهی پرداخت کند.

خبر جدید  اولین برد بسکتبال با ویلچر ایران با درخشش بازیکنان زنجانی درآسیا

این مقام مسئول با تاکید بر این که پرداخت به موقع مطالبات داروخانه‌ها و شرکت‌های تجهیزات پزشکی و دارویی که در حوزه تامین و تدارک و عرضه کالاهای استراتژیک فعالیت دارند از اهمیت وِیژه ای برخوردار است افزود: این نگرانی وجود دارد که این شرکت‌ها به دلیل نبود نقدینگی قادر به ثبت سفارش کالا و مواد مصرفی نباشند به همین دلیل اهمیت لزوم اتخاذ تدابیر راهبردی توسط دولت در این زمینه را بیشتر می کند.

خبر جدید  31 خرداد ماه آخرین مهلت تسلیم اظهارنامه های مالیاتی

وی ادامه داد: به همین منظور ۲ هزار میلیارد تومان برای پرداخت مطالبات این مراکز در نظر گرفته شد که سهم استان زنجان حدود ۳۵ میلیارد تومان بود که در نتیجه آن پرداخت  مطالبات  داروخانه‌های خصوصی به مهر ماه رسید.

ابراهیم خانی در پایان اضافه کرد: به این ترتیب و با توجه به روند زمانبر دریافت و رسیدگی به اسناد داروخانه‌ها که حدود ۲ ماه طول می کشد، با پرداخت‌های اخیر بدهی سازمان بیمه  سلامت به این مراکز به دو ماه کاهش یافت.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد