12:26:49 - دوشنبه 12 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پرداخت نزدیک به چهارصد کمک‌هزینه ازدواج به مددجوی تحت حمایت
از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از یک میلیارد تومان کمک‌هزینه ازدواج به ۳۹۵مددجوی تحت حمایت پرداخت‌ شده است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیر کل کمیته امداد استان زنجان با اعلام اینکه یکی از اهداف این نهاد ترویج و گسترش فرهنگ ازدواج آسان و کم‌هزینه است گفت: تأمین کمک‌هزینه جهیزیه نوعروسان و […]
پرداخت نزدیک به چهارصد کمک‌هزینه ازدواج به مددجوی تحت حمایت

از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از یک میلیارد تومان کمک‌هزینه ازدواج به ۳۹۵مددجوی تحت حمایت پرداخت‌ شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیر کل کمیته امداد استان زنجان با اعلام اینکه یکی از اهداف این نهاد ترویج و گسترش فرهنگ ازدواج آسان و کم‌هزینه است گفت: تأمین کمک‌هزینه جهیزیه نوعروسان و گذراندن دوره‌های آموزشی مهارت‌های زندگی  موجب توسعه فرهنگ  وتقویت تحکیم بنیان خانواده می شود.

هدایت صفری بابیان این‌که یکی از وظایف اصلی این نهاد کمک به تأمین جهیزیه نوعروسان تحت حمایت است، افزود: از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از یک میلیارد  تومان کمک‌هزینه ازدواج به ۳۹۵مددجوی تحت حمایت  پرداخت‌شده است.

خبر جدید  حریق در تانکر حمل مواد سوختی/آزاده راه خرم‌آباد – پل‌زال مسدود شد

وی اظهار داشت: ازاین تعداد۲۶۸مورد کمک هزینه جهیزیه نوعروسان ۸۸مورد هدیه ازدواج و۳۹مورد کمک هزینه ازدواج مجددبانوان تحت حمایت بوده  است .

صفری  بابیان اینکه زوج‌های جوان قبل از عقد و ازدواج از خدمات مشاوره و راهنمایی این نهاد بهره‌مند می‌شوند، افزود: مشاوره در حوزه آشنایی با  سبک زندگی دینی ،اصول و مهارت‌های زندگی مشترک، افزایش دانش قانونی و حقوقی زوج‌ها، مدیریت اقتصاد خانواده و شناخت احکام اولیه خانواده به زوج‌های جوان ارائه می‌شود.

خبر جدید  برگزاری یادواره غواصان دریادل در زنجان

وی افزود :ارائه آموزشهای قبل از ازدواج وآموزش مهارتهای زندگی در بین نوعروسان وزوج های جوان  باعت تحکیم وتقویت  بنیان خانواده شده وآنان  با آگاهی بالاتری  وارد زندگی زناشویی می شوند بطوریکه درصد آمار طلاق در بین مددجویان تحت حمایت بسیارکمتراز سایر افراد جامعه است.

مدیر کل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به اینکه در حال حاضر۲۵۹زوج جوان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان  در نوبت دریافت جهیزیه قراردارند، ازمردم خیر و نیکوکار استان زنجان خواست با مشارکت در طرح‌های حمایتی این نهاداز طریق مراجعه حضوری در دفاتر سطح استان  ویا با شمارته‌گیری کد #۰۲۴*۸۸۷۷*در پرداخت کمک‌ هزینه جهیزیه وازدواج به زوج‌های جوان ، دراین امر خداپسندانه سهیم باشند.

خبر جدید  مجموع ظرفیت هتل های استان 511 تخت گرید دار است

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد