8:52:44 - پنج‌شنبه 11 نوامبر 2021
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پرداخت کمک هزینه مسکن به ۱۳۶۶مددجوی زنجانی
زنجان-مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان کمک هزینه اجاره بها و تسهیلات ودیعه مسکن به هزار و ۳۶۶ خانوار تحت حمایت کمیته امداد در زنجان پرداخت شد.
پرداخت کمک هزینه مسکن به ۱۳۶۶مددجوی زنجانی

به گزارش خبرگزاری مهر، هدایت صفری گفت: حدود یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان در قالب کمک هزینه اجاره بها و تسهیلات ودیعه مسکن به هزار و ۳۶۶ خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان در نیمه اول امسال پرداخت شد. وی اظهار کرد: این میزان کمک هزینه در قالب تسهیلات و به صورت بلاعوض با هدف کاهش نگرانی‌های مددجویان در زمینه ودیعه و اجاره‌بها مددجویان تحت حمایت این نهاد پرداخت شده است. مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با تاکید بر اینکه تامین هزینه ودیعه و اجاره بهای مسکن مددجویان، یکی از اولویت‌های کاری این نهاد برای ایجاد آرامش در کانون گرم خانوارهای مددجویان است، اظهار داشت: با مشارکت خَیران نیک اندیش استان و با ارائه بسته‌های حمایتی این نهاد، همواره تعدادی از مددجویان فاقد مسکن صاحب خانه شده و یکی از دغدغه‌های اصلی آن‌ها و کمیته امداد در این زمینه، برطرف می‌شود.

خبر جدید  بازار زنجان زیر ذره بین بازرسان استاندارد /نظارت ها تشدید می شود

صفری با بیان اینکه این نهاد همواره در تلاش برای ایجاد یک الگوی مناسب در حوزه تامین مسکن مددجویان است، خاطرنشان کرد: امیدواریم با همکاری آحاد جامعه، نیکوکاران، خیران مسکن ساز و سایر سازمان‌ها و نهادهای خدمت رسان، گام‌های اساسی در کاهش بخشی از مشکلات حوزه مسکن نیازمندان، برداریم.

وی با قدردانی از مشارکت خیران و نیکوکاران با برنامه‌های این نهاد تصریح کرد: خیران نیک اندیش و آحاد مردم استان می‌توانند با شماره گیری تلفن نیکوکاری ۳۳۱۱۶ در برنامه‌های این نهاد مشارکت کنند. کد خبر ۵۳۴۷۴۲۲
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  نقشه راه برای اجرای ۴۰ پروژه در استان زنجان تعیین شده است
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد