15:28:08 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پرداخت ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان هزینه درمان بیماران خاص در زنجان
مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان با اشاره به اینکه ۳ هزار و ۵۴۲ بیمار خاص در استان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند، گفت: در ۱۰ ماهه نخست امسال ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان برای درمان بیماران هزینه شده است. به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، علی محمدی، مدیریت درمان تامین اجتماعی استان […]
پرداخت ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان هزینه درمان بیماران خاص در زنجان

مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان با اشاره به اینکه ۳ هزار و ۵۴۲ بیمار خاص در استان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند، گفت: در ۱۰ ماهه نخست امسال ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان برای درمان بیماران هزینه شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، علی محمدی، مدیریت درمان تامین اجتماعی استان زنجان امروز (۱۵ بهمن) در نشست خبری با خبرنگاران اظهار کرد: مدیریت درمان سازمان تامین اجتماعی یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است و خدمات خود را به بیمه شدان تامین اجتماعی و سایر اقشار ارائه می کند.

خبر جدید  ارتفاعات دیدنی زنجان در روزهای آخر زمستان

وی ادامه داد: در حال حاضر ۳۶۰ مرکز درمانی در سراسر کشور متعلق به تامین اجتماعی است که از این تعداد ۷۲ بیمارستان و ۲۸۸ مرکز سرپایی است.

این مقام مسئول تصریح کرد: ۱۲۳ میلیون مورد مراجعه سرپایی به مراکز درمانی تامین اجتماعی شده است.

به گفته محمدی، در ۱۰ ماهه امسال ۸۷۰ هزار مورد بیمار سرپایی در مراکز درمانی تامین اجتماعی ویزیت شدند که از این تعداد ۱۷ هزار مورد بستری، ۴ هزار و ۷۰۰ مورد موالید، ۸ هزر مورد عمل جراحی بوده است.

مدیردرمان تامین اجتماعی استان زنجان به طرح تکریم سالمندان اشاره کرد و ۱۲۰ هزار مورد ویزیت سالمندان خارج از نوبت در استان داشتیم.

خبر جدید  اختصاص 3 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح‌های فرهنگی و اجتماعی درشهرستان ایجرود/لزوم افزایش نشاط اجتماعی در این شهرستان

به گفته محمدی، تامین اجتماعی استان زنجان با ۲۳۰ پزشک، ۳۵ درمانگاه و ۱۲ بیمارستان طرف قرارداد است.

مدیردرمان تامین اجتماعی استان زنجان با اشاره به اینکه ۳ هزار و ۵۴۲ بیمار خاص در استان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند، گفت: در ۱۰ ماهه نخست امسال ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان برای درمان بیماران هزینه شده است.

به گفته وی، بهسازی فضای داخلی بیمارستان، بازسازی محوطه مراکز تحت پوشش بیمه، طرح ارتقای هتلینگ، ایجاد۱۰ کانال ارتباطی مستقیم برای ارباب رجوع ها، دوره های توانمندسازی مدیران، کلاس های زایمان بی درد برای مادران باردار، سامانه فراگیر آموزش در مراکز، هزینه ۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان هزینه تجهیزات پزشکی، طرح حذف دفترچه های درمانی و طرح نظام ارجاع داخلی، از دیگر خماتی است که در مراکز درمانی ارائه می شود.

خبر جدید  بیانیه مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی

مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان با اشاره به اینکه بیمارستان امام حسین زنجان یکی از  بهترین بیمارستان در ترویج زایمان طبیعی شناخته شده است، گفت: زایمان بدون درد و زایمان در آب در این بیمارستان مورد تاکید است.

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد