11:31:53 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پيشگيري از جرايم در فضاي مجازي يكي از اولويت هاي مهم پليس است
  خبرگزاري آريا- فرمانده انتظامي استان با بيان اينکه براي حفظ امنيت و آرامش مردم در شهرستان‌هايي که جمعيت آنها بيش از ۱۰۰ هزار نفر است، پليس فتا ايجاد مي‌شود، گفت : پيشگيري از جرايم در فضاي مجازي يكي از اولويت هاي مهم پليس است. به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، […]
پيشگيري از جرايم در فضاي مجازي يكي از اولويت هاي مهم پليس است

 

پيشگيري از جرايم در فضاي مجازي يكي از اولويت هاي مهم پليس است

خبرگزاري آريا- فرمانده انتظامي استان با بيان اينکه براي حفظ امنيت و آرامش مردم در شهرستان‌هايي که جمعيت آنها بيش از ۱۰۰ هزار نفر است، پليس فتا ايجاد مي‌شود، گفت : پيشگيري از جرايم در فضاي مجازي يكي از اولويت هاي مهم پليس است.
به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، سردار “علي آزادي” در مراسم افتتاح پليس فتاي شهرستان خدابنده با تبريك ايام الله دهه مبارك فجر و پيروزي انقلاب اسلامي با اشاره به گسترش روزافزون جرايم فضاي مجازي گفت: با توجه به عصر انفجار اطلاعات ،امروزه فضاي مجازي و همچنين فضاي سايبري از اهميت بالايي برخوردار است که بالطبع تاثيرات بسيار زيادي بر افکار و احساسات مردم دارد.
وي با بيان اينکه براي حفظ امنيت و آرامش مردم در شهرستان‌هايي که جمعيت آنها بيش از ۱۰۰ هزار نفر است، پليس فتا ايجاد مي‌شود، اضافه کرد: در همين راستا پليس فتا در شهرستان ابهر نيز آغاز به کار مي‌کند.
اين مقام ارشد انتظامي استان گفت: توسعه اشراف و کارهاي اطلاعاتي در فضاي مجازي، تخصيص امکانات و تجهيزات فني مورد نياز و نيروي انساني متخصص  به پليس فتا ، از اولويت هاي انتظامي استان است.
سردار آزادي با اشاره به اينكه فضاي مجازي، هم داراي تهديد و هم از فرصت هاي خوبي برخورداراست ،بيان داشت: اگر بتوانيم از اين فرصت ها استفاده کنيم مي توانيم تهديد را به فرصت تبديل کنيم.
فرمانده انتظامي‌استان زنجان افزود: حفاظت از اموال و اسرار مردم در محيط فضاي توليد و تبادل اطلاعات براي انجام فعاليت‌هاي اقتصادي، سياسي، اجتماعي و فرهنگي‌، به گونه‌اي که اين محيط بستري براي بروز فعاليت‌هاي غيرقانوني نشود، از ديگر ماموريت‌هاي پليس فتا است.
سردار آزادي با اشاره به گسترش روزافزون جرايم فضاي مجازي گفت: همانطور که مردم نيز مي‌دانند، با گسترش اين جرايم و با تلاش پليس فتا بيشتر اين جرايم منجر به كشف مي شود.

خبر جدید  رسانه ها درکاهش جو روانی ناشی ازافزایش بی رویه قیمتها همکاری کنند

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد