9:54:03 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پیام انقلاب اسلامی، اخلاق و منطق است
گروه اجتماعی: استاندار زنجان، پیام انقلاب اسلامی را اخلاق و منطق عنوان کرد و گفت: انقلاب اسلامی نشان داد که باید با اخلاق و منطق با جامعه و دنیا سخن گفت و باید جامعه را به وحدت، انسجام و همدلی دعوت کرد. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از زنجان، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی […]
پیام انقلاب اسلامی، اخلاق و منطق است

گروه اجتماعی: استاندار زنجان، پیام انقلاب اسلامی را اخلاق و منطق عنوان کرد و گفت: انقلاب اسلامی نشان داد که باید با اخلاق و منطق با جامعه و دنیا سخن گفت و باید جامعه را به وحدت، انسجام و همدلی دعوت کرد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از زنجان، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری زنجان، اسدالله درویش‌امیری، استاندار زنجان در مراسم بهره‌برداری از دبیرستان ۱۰ کلاسه شبانه‌روزی آیت‌الله طالقانی روستای ینگجه شهرستان زنجان، حاکم شدن روح اخلاق و منطق در جامعه به ویژه در فضاهای آموزشی کشور را ضروری دانست و اظهار کرد: باید دانش‌آموزان و دانشجویان کشور با این دو ویژگی آشنا و تربیت شوند تا بتوانند ماموریت‌ها و اهداف انقلاب را محقق سازند.
وی، خطاب به دانش‌آموزان این مجموعه آموزشی، تاکید کرد: از فرصت آموزش در این مرکز آموزشی، حداکثر استفاده را داشته باشید و شیوه صحیح زندگی اجتماعی و کنار هم بودن را بیاموزید.
نماینده عالی دولت در استان زنجان با بیان اینکه جامعه امروز، از عدم گفتمان صحیح رنج می‌برد، افزود: باید آموزش فرهنگ زندگی اجتماعی در مدارس و محیط های آموزشی، توسط معلمان آموزش داده شود.
استاندار زنجان همچنین از اساتید و معلمان خواست تا فرصت آموزش و تربیت نسل جدید را مغتنم بشمارند و گفت: بارها مشاهده شده است که از میان دانش‌آموزان، چهره فرهیخته و شاخصی بروز می‌کند که با دست‌یابی به جایگاه‌های بلند علمی و اجتماعی، در جامعه موثر واقع می‌شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد