13:43:05 - یکشنبه 11 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پیروزی انقلاب اسلامی، بعثت مجدد دین الهی بود
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع راهپیمایان زنجانی: پیروزی انقلاب اسلامی بعثت مجدد دین الهی بود که مردم به لطف خدا و به رهبری حضرت امام خمینی رحمه الله علیه، رژیم طاغوت را شکست دادند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام که به زنجان سفر کرده بود، در جمع […]
پیروزی انقلاب اسلامی، بعثت مجدد دین الهی بود

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع راهپیمایان زنجانی:

پیروزی انقلاب اسلامی بعثت مجدد دین الهی بود که مردم به لطف خدا و به رهبری حضرت امام خمینی رحمه الله علیه، رژیم طاغوت را شکست دادند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام که به زنجان سفر کرده بود، در جمع راهپیمایان زنجانی اظهار داشت: حضور میلیونی ملت ولایتمدار ایران اسلامی، وفاداری به انقلاب اسلامی ایران است.

خبر جدید  ویزیت رایگان دام‌های شهرستان ماهنشان به مناسبت دهه فجر

محسن رضایی با اشاره به راهپیمایی بانوان زنجانی در سال ۱۳۵۷ علیه رژیم طاغوت افزود: بانوان در این راهپیمایی نشان دادند انقلاب اسلامی نه تنها در خیابان‌های ایران بلکه در عمق خانواده‌ها نفوذ کرده و نه تنها شعارها، بلکه روابط اجتماعی ملت ایران انقلابی شد و این موضوع عمق انقلاب را نشان می‌دهد.

وی اضافه کرد: این راهپیمایی معنای بسیار مهمی داشت که پایه های حکومت طاغوتیان را متزلزل کرد.

خبر جدید  کشف ۲۱۲ قطعه کبک و قرقاول زنده در استان زنجان

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: راهپیمایی بانوان زنجانی در سال ۵۷ در این شهر نشان دهنده نقش مهم استان زنجان در پیروزی انقلاب اسلامی است.

سردار سرلشکر محسن رضایی با اشاره به جدایی مردم از خدا که در نهایت به جدایی مردم از یکدیگر منتهی شده بود، گفت: با آمدن انقلاب اسلامی، دو رکن اساسی یعنی دعوت به حق و رهبری و دعوت به اتحاد، زنده شد که یک انقلاب خدایی شکل گرفت.

خبر جدید  ارتباط نظام بانکی با حوزه علمیه موجب تحقق بانکداری اسلامی می شود

وی با تکذیب سخنان کذب و مأیوس کننده برخی مبنی بر هزینه میلیون‌ها دلار از پول ایران برای جنگ در کشورهای منطقه، گفت: این یک دروغ بزرگ است چرا که ایران در کشورهای منطقه صرفاً به ترویج روحیه ایثار و شهادت‌ پرداخته است.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد