10:30:55 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پیشرفت قابل قبول پروژه دو خطه کردن راه‌آهن «زنجان – تهران»
مدیرکل راه‌آهن شمال‌غرب کشور گفت: پروژه دو خطه کردن راه‌آهن «زنجان – تهران» از زمان پیش‌بینی شده جلوتر است. به گزارش ایسنا، «علی خدایی» در مراسم افتتاح ایستگاه پلیس راه‌آهن خرم‌دره با بیان اینکه بزرگ‌ترین پروژه‌ای که در منطقه شمال‌غرب کشور در حال انجام است، پروژه دو خطه کردن راه آهن کشور در منطقه شمال‌غرب […]
پیشرفت قابل قبول پروژه دو خطه کردن راه‌آهن «زنجان – تهران»

مدیرکل راه‌آهن شمال‌غرب کشور گفت: پروژه دو خطه کردن راه‌آهن «زنجان – تهران» از زمان پیش‌بینی شده جلوتر است.

به گزارش ایسنا، «علی خدایی» در مراسم افتتاح ایستگاه پلیس راه‌آهن خرم‌دره با بیان اینکه بزرگ‌ترین پروژه‌ای که در منطقه شمال‌غرب کشور در حال انجام است، پروژه دو خطه کردن راه آهن کشور در منطقه شمال‌غرب از تهران به زنجان و بالعکس است، تصریح کرد: امیدواریم با بهره‌برداری از پروژه دو خطه کردن راه‌آهن زنجان به تهران در سال ۹۷ شاهد توسعه بیش از بیش منطقه شمال‌غرب کشور باشیم.

خبر جدید  مردان نمکي چهرآباد ؛ راوي تاريخ دو هزار ساله

این مسئول با تأکید بر این‌که پروژه دو خطه کردن راه‌آهن زنجان، تهران به چهار قطعه تقسیم شده است، تصریح کرد: خوشبختانه پروژه از زمان پیش‌بینی شده جلوتر است و با اقدامات صورت گرفته امروز شاهد ریل‌گذاری در منطقه هستیم.

خدایی با اشاره به این‌که امیدواریم سال آینده بتوانیم از این پروژه بهره‌برداری کنیم، خاطرنشان کرد: بهره‌برداری از این پروژه علاوه‌بر توسعه منطقه، نقش تأثیرگذاری در کاهش میزان بار محوری خطوط، کاهش ترافیک خط‌ها، زود رسیدن قطارها به مقصد و صرفه‌جویی در مصرف سوخت دارد.

خبر جدید  خلق جامعه قرآنی‌ زمینه آسیب‌های اجتماعی را کاهش می‌دهد

وی یادآور شد: در ایستگاه راه‌آهن خرم‌دره علاوه بر پاسگاه که به بهره‌برداری رسید، احداث سکو و زیرگذر و نیز و ایجاد پله‌برقی در ایستگاه نیز در دست انجام است.

در ادامه این مراسم فرماندار شهرستان خرم‌دره نیز گفت: راه‌آهن جزو کم خطرترین و تأثیرگذارترین ابزار در بحث حمل و نقل است‌.

«حجت محمدی» با اشاره به این‌که متأسفانه در کشور ما راه‌ها بیشترین تلفات را در تصادفات دارند، یادآور شد: اگر در زمینه توسعه خطوط ریلی اهتمام وجود داشته باشد و زیرساخت‌های لازم فراهم شود، قطعا شاهد کاهش حجم تصادفات در جاده‌ها خواهیم بود.

خبر جدید  ناکارآمدی برخی از مسئولان مشکلات اقتصادی را چند برابر کرد

این مسئول با اشاره به این‌که با وجود همه مشکلات دولت قدم‌های خوبی برای رشد توسعه کشور برداشته است، تصریح کرد: میزان دسترسی به راه‌های مطلوب از آیتم‌های توسعه در کشور محسوب می‌شود که خوشبختانه به برکت خون شهدا گام‌های خوبی در این زمینه برداشته شده و امروز اکثر راه‌های کشور آسفالت است.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد