11:43:06 - شنبه 18 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پیش‌بینی خرید بیش از ۵۰۰ هزار تن گندم در استان زنجان
مدیرعامل شرکت غله استان زنجان گفت: پیش‌بینی خرید بیش از ۵۰۰ هزار تن گندم را در استان زنجان داریم.
پیش‌بینی خرید بیش از ۵۰۰ هزار تن گندم در استان زنجان

شعارسال: محمد ایزدی با اشاره به اینکه پیش بینی جهاد کشاورزی استان در تولید گندم از مزارع استان حدود ۵۸۰ هزار تن است، اظهار کرد: پیش بینی برای خرید نیز ۵۰۱ هزار تن است.

وی با بیان اینکه امیدواریم رکورد سال قابل را در خرید گندم بشکنیم، ابراز کرد: خرید گندم در استان زنجان امسال از اواسط یا اواخر تیرماه آغاز خواهد شد.

مدیرعامل شرکت غله استان زنجان با اشاره به شایعات مطرح شده در خصوص پیش خرید گندم از کشاورزان توسط دلالان عنوان کرد: ما این شایعات را شنیدیم اما دستگاه‌های نظارتی استان دنبال پخش محل این شایعات و برخورد با موارد احتمالی هستند.

وی با بیان اینکه خرید ۵۰۰ هزار تن خرید در توان دلالان نیست، گفت: ممکن است بخش خیلی جزئی از گندم استان توسط دلالان جابه‌جا شود که در این خصوص نیز از دستگاه‌های نظارتی استان می‌خواهم تا به صورت ویژه به این موضوع رسیدگی کنند.

ایزدی با تاکید بر اینکه ما با ظرفیت کامل به استقبال خرید از کشاورزان خواهیم رفت، خاطرنشان کرد: به دنبال این هستیم تا بروز مواردی همچون ورود دلالان به حوزه گندم را در استان شاهد نباشیم.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از سایت خبری تحلیلی موج رسا، تاریخ انتشار: ۲۴اردیبهشت۱۳۹۸ ، کدخبر: ۱۰۹۷۷: www.mojerasa.ir


منبع :: پیش‌بینی خرید بیش از ۵۰۰ هزار تن گندم در استان زنجان

خبر جدید  انتخابات شوراهای هیئت‌های مذهبی در ۷ شهرستان استان زنجان برگزار می‌شود
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب