12:19:53 - پنج‌شنبه 15 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کارهای اساسی در عرصه ورزشی انجام گرفته است
بعد از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی به حق کارهای اساسی در عرصه ورزشی انجام گرفته است . به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، معاون سیاسی و امنیتی  استاندار زنجان در آئین نکوداشت  یاران سفر کرده  در جمع پیشکسوتان و بزرگان ورزش و روئسای ورزش استان با اشاره به اینکه یاد و نام بزرگان و پهلوانان […]
کارهای اساسی در عرصه ورزشی انجام گرفته است

بعد از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی به حق کارهای اساسی در عرصه ورزشی انجام گرفته است .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، معاون سیاسی و امنیتی  استاندار زنجان در آئین نکوداشت  یاران سفر کرده  در جمع پیشکسوتان و بزرگان ورزش و روئسای ورزش استان با اشاره به اینکه یاد و نام بزرگان و پهلوانان همیشه جاودان خواهد ماند،گفت: در این دوران غربت کمتر حوضه ای مثل حوزه ورزش می توان پیدا کرد که یاد گذشته گان را زنده دارند.

خبر جدید  کودکان و دانش آموزان قزوین، همیاران گردشگری

سید بیوک موسوی افزود: پیشکسوتان و بزرگان ورزش در گذشته با کمترین امکانات و شرایط ولی با تلاش و ایثار خود موجبات خلق قهرمانان و بزرگان در عرصه ورزش را ساخته اند .

وی اظهار داشت: بعد از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی به حق کارهای اساسی در عرصه ورزشی انجام گرفته است .

خبر جدید  2 گزینه جدی برای وزارت علوم روی میز رئیس جمهور

معاون سیاسی و امنیتی  استاندار زنجان با اشاره به اینکه مردم صاحبان اصلی انقلاب و جامعه هستند، تصریح کرد: مردم با همه کمبود ها با حضور خود در راهپیمایی با شکوه ۲۲بهمن ،عشق به وطن و نظام و ایران عزیزشان را ثابت کردند .

سید بیوک موسوی افزود: سرمایه ارزشمند نظام خون پاک عزیزمان است که در راه اعتلای استقلال ،آزادی و جمهوری اسلامی نثار کرده اند .

خبر جدید  اجرای راهیان نور برای همگان یک تکلیف است

وی با اشاره به اینکه همه مسئولین در مقابل پیشگاه ملت باید پاسخگو باشند،اظهار داشت: پیشکسوتان، مربیان، داوران وقهرمانان به عنوان مرجع تاثیر گذار برای ایجاد جامعه شاد و سالم می باشد .

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد