12:30:50 - دوشنبه 12 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کاهش الام واندوه دل های غم دیده ایتام ازلطایف هنرکمیته امدادوامدادگران است
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با قدردانی از مشارکت خیران و حامیان در برنامه‌های اجرایی این نهاد گفت: با مشارکت مطلوب حامیان در طرح‌های اکرام ایتام و فرزندان محسنین استان زنجان منابع قابل‌توجهی برای خدمت‌رسانی به ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان تأمین می‌شود. خبر […]
کاهش الام واندوه دل های غم دیده ایتام ازلطایف هنرکمیته امدادوامدادگران است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با قدردانی از مشارکت خیران و حامیان در برنامه‌های اجرایی این نهاد گفت: با مشارکت مطلوب حامیان در طرح‌های اکرام ایتام و فرزندان محسنین استان زنجان منابع قابل‌توجهی برای خدمت‌رسانی به ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان تأمین می‌شود.

خبر جدید  اجرای عملیات راهیان نور وظیفه همگان است

هدایت صفری بابیان اینکه در حال حاضرهیجده هزارو۸۸۷حامی حمایت معنوی سه هزارو۱۴۸یتیم و فرزندمحسنین را  برعهده دارند گفت:در استان زنجان بطور متوسط هریتیم دارای ۱۰حامی است که ماهیانه بطور متوسط ۲۸۰هزار تومان به حساب ایتام واریز می شود.

وی اظهار داشت:فرهنگ احسان ونیکوکاری باید از دوران کودکی به فرزندان آموزش داده شود تا این فرهنگ دربزرگسالی دربین آنها نهادینه شود.وامیدواریم باتوسعه طرحهای نیکوکاری شاهد حضور و مشارکت بالای مردم درفضای نیکوکاری باشیم.

خبر جدید  هشت سال دفاع مقدس سرمایه ارزشمند ملت ایران در راه استقلال است

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان تصریح کرد: این جشن تولد خیر نیکوکار به کلیه  ایتام یک دست کاپشن به ارزش یک میلیون و۷۰۰هزار تومان وبرای هربک از ایتام دختروپسرهدیه جداگانه اهداءو کیک تولد خودرا بین ایتام تقسیم کرد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد