16:56:56 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کاهش ۹ درصدی فوت شدگان تصادفات در زنجان
به گزارش خبرنگار مهر، سردار علی آزادی ظهر شنبه در مراسم افتتاح پروژه‌های شهرداری زنجان در محل موزه کارخانه کبریت شهر زنجان، افزود: استان زنجان ازنظر وقوع جرائم جایگاه خوبی دارد و امن استان در سطح کشور است. وی اظهار کرد: استان زنجان در بحث تصادفات طی ۱۱ ماهه سال جاری کاهش ۹ درصدی فوت  […]
کاهش ۹ درصدی فوت شدگان تصادفات در زنجان

به گزارش خبرنگار مهر، سردار علی آزادی ظهر شنبه در مراسم افتتاح پروژه‌های شهرداری زنجان در محل موزه کارخانه کبریت شهر زنجان، افزود: استان زنجان ازنظر وقوع جرائم جایگاه خوبی دارد و امن استان در سطح کشور است.

وی اظهار کرد: استان زنجان در بحث تصادفات طی ۱۱ ماهه سال جاری کاهش ۹ درصدی فوت  شدگان را به خود اختصاص داده است.

فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: یکی از مهم‌ترین موضوعات در استان که رتبه خوبی در این زمینه نداریم، مباحث مربوط به نزاع فردی است و این استان رتبه ۲۳ در سطح کشور را دارد و نزاع فردی بیشترین نزاع‌ها در استان را به خود اختصاص داده است.

خبر جدید  آغاز برداشت فندق + فیلم

آزادی تأکید کرد: در زنجان نزاع دسته‌جمعی و گروهی حوادث کم و انگشت‌شمار  بوده و طی سال جاری نزاع هادر استان زنجان ۳۰ درصد کاهش‌یافته است.

وی افزود: یکی از شاخص‌های مهم در توسعه شهر نظم و انضباط و نظم‌بخشی است و با افتتاح یگان انتظامی بتوانیم در این راستا گام‌های مثبتی در استان برداشته شود.

خبر جدید  بیمه کار فرمایی ۵۸۲ مددجوی بهزیستی زنجان پرداخت شد

فرمانده انتظامی استان زنجان تصریح کرد: یک موضوع مهم در توسعه شهر همدلی است و برای این کار باید مسائل حاشیه‌ای و حزبی کنار گذاشته  شود.

آزادی گفت: هرقدر تعامل بین دستگاه‌ها بیشتر بوده و دور از مسائل حاشیه‌ای و جناحی باشد می‌توانیم به مردم خدمت کنیم  و استان زنجان پایتخت شور و شعور حسینی است و از امنیت زیادی نسبت به سایر استان‌ها برخوردار است.

خبر جدید  پاسداری از امنیت وظیفه همه آحاد جامعه است

وی ابراز کرد: طبق آمار باوجوداینکه استان زنجان ۱.۳ درصد از جمعیت کشور را دارد، اما فقط نیم درصد از جرائم کل کشور در استان رخ می‌دهد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب