9:27:32 - چهارشنبه 14 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کاهش ۵ درصدی مصرف آب مشترکین زنجانی/استانداردسازی ۸۷۸ انشعاب غیرمجاز
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان از شناسایی بیش از ۱۵۷۱ انشعاب غیر مجاز در شهرهای استان زنجان در سال جاری خبر داد و افزود: ۸۷۸ مورد از این انشعابات استانداردسازی و تبدیل به مجاز شده است. به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، علیرضا جزء قاسمی بیشترین انشعاب غیرمجاز را با بیش از ۱۰۰۰ […]
کاهش ۵ درصدی مصرف آب مشترکین زنجانی/استانداردسازی ۸۷۸ انشعاب غیرمجاز

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان از شناسایی بیش از ۱۵۷۱ انشعاب غیر مجاز در شهرهای استان زنجان در سال جاری خبر داد و افزود: ۸۷۸ مورد از این انشعابات استانداردسازی و تبدیل به مجاز شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، علیرضا جزء قاسمی بیشترین انشعاب غیرمجاز را با بیش از ۱۰۰۰ مورد مربوط به شهر زنجان و کمترین انشعابات غیرمجاز شناسایی شده را در بین مراکز شهرستانهای استان مربوط به شهر آببر اعلام کرد.

خبر جدید  برداشت گوجه فرنگی در دشت قزوین

وی همچنین افزود: در همین زمان بیش از ۶ هزار و ۹۰۰ کنتور معیوب در استان شناسایی شده است که از این تعداد تاکنون نزدیک به ۸ هزار مورد تعویض و استانداردسازی شده است.

جزء قاسمی اعلام کرد: امسال در سال جاری ۱۵۷ مورد معافیت حق انشعاب برای مساجد و افراد تحت پوشش نهاد های حمایتی در استان زنجان اعمال شده است.

خبر جدید  4 ووشوکار زنجانی در اردوی تیم ملی

وی مصرف آب مشترکین در ۱۰ ماهه سال جاری در استان زنجان را نیز بیش از ۴۴ میلیون متر مکعب اعلام کرده و افزود: در سال جاری میزان مصرف در استان نسبت به سال گذشته ۵ درصد کاهش را نشان می دهد.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان با تقدیر از مشترکین این شرکت کاهش ۵ درصدی مصرف آب را اتفاقی بزرگ توصیف کرد و افزود: خوشبختانه با همکاری مردم توانستیم با آگاهی بخشی موثر و اطلاع‌رسانی به موقع در سایه تعامل با رسانه های استان ، در اوج بحران کم آبی کاهش مصرف را به وجود آوریم.

خبر جدید  ایران ایران:رضا رویگری

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد