17:01:18 - سه‌شنبه 13 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کتاب طراحی صنعتی در صنایع دستی منتشر شد
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری زنجان، افزود: محتوی این کتاب را طرح‌های اجرا شده توسط دانشجویان حاضر در دو دوره اول و دوم نشست تخصصی و مسابقه طراحی صنعتی در صنایع دستی تشکیل می‌دهند.  وی ادامه داد: هدف از برگزاری این مسابقه شناسایی پتانسیل‌ها […]
کتاب طراحی صنعتی در صنایع دستی منتشر شد

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری زنجان، افزود: محتوی این کتاب را طرح‌های اجرا شده توسط دانشجویان حاضر در دو دوره اول و دوم نشست تخصصی و مسابقه طراحی صنعتی در صنایع دستی تشکیل می‌دهند.

 وی ادامه داد: هدف از برگزاری این مسابقه شناسایی پتانسیل‌ها و توانایی های بالقوه کشور در زمینه طراحی محصولات صنایع دستی، ایجاد ارتباط مستقیم بین طراحان، تولیدکنندگان، صادر کنندگان و متولیان امر، افزایش توان رقابتی و ارزش افزوده کالاهای صنایع دستی، شناسایی و معرفی ایده‌های جدید و ایجاد بستری برای توسعه روابط بین‌الملل در حوزه صنایع دستی است.

خبر جدید  یادواره ۱۳ شهید دهستان دستجرد الموت غربی

سرپرست معاونت صنایع دستی زنجان گفت: سومین دوره از نشست تخصصی و مسابقه ملی طراحی صنعتی در صنایع دستی ۲۵ و ۲۶ بهمن ماه سال جاری در دانشگاه زنجان با حضور ۸ دانشگاه برجسته کشور برگزار می‌گردد.

خدایی فرد افزود: سومین نشست و مسابقه طراحی صنعتی در صنایع دستی فردا، بیست و  پنجم بهمن ماه، با حضور دکتر  بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی کشور در زنجان کار خود را آغاز می‌کند.

خبر جدید  مراغه؛ دومین شهر مذهبی آذربایجان

وی ادامه داد: امسال برای سومین بار اداره کل میراث فرهنگی زنجان اقدام به برگزاری نشست و مسابقه طراحی صنعتی در صنایع دستی با حضور هشت دانشگاه از دانشگاه‌های برتر کشور نموده است.

خدایی گفت: در این دوره از نشست دانشگاه‌های علم و صنعت، الزهراء، سمنان، آزاد مشهد، هنر تهران، دانشگاه هنر، دانشگاه تهران (پردیس کیش) و دانشگاه اصفهان به رقابت می‌پردازند.

خبر جدید  اجرای طرح ارتقاء امنيت اجتماعی در ابهر

وی با اشاره به اینکه این دوره از مسابقات طراحی صنعتی در صنایع دستی در دانشکده معماری دانشگاه زنجان برگزار می‌شود، افزود: در سومین نشست و مسابقه طراحی صنعتی در صنایع دستی ۵۰ دانشجو به رقابت می‌پردازند.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد