11:55:09 - دوشنبه 29 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کلنگ زنی و افتتاح ۱۱۷ پروژه شرکت گاز استان زنجان در دهه فجر
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از کلنگ زنی و افتتاح ۱۱۷ پروژه و طرح با اعتبار۸۰ میلیارد تومان اعتبار در دهه فجر امسال خبر داد. به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، سید سعید عسگریان، مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان امروز(۹ بهمن) در نشست خبری با خبرنگاران اظهار کرد: در استان زنجان ۹۱۰ روستای دارای سکنه […]
کلنگ زنی و افتتاح ۱۱۷ پروژه شرکت گاز استان زنجان در دهه فجر

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از کلنگ زنی و افتتاح ۱۱۷ پروژه و طرح با اعتبار۸۰ میلیارد تومان اعتبار در دهه فجر امسال خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، سید سعید عسگریان، مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان امروز(۹ بهمن) در نشست خبری با خبرنگاران اظهار کرد: در استان زنجان ۹۱۰ روستای دارای سکنه وجود دارد که از این تعداد ۴۹۰ روستا از نعمت گاز بهره مند هستند و عملیات گازرسانی در ۹۵ روستا ادامه دارد.

عسگریان، با اشاره به اینکه همه ۲۱ شهر استان از نعمت گاز برخوردار هستند، گفت:  خانوار شهری بهره مند از گاز طبیعی ۱۰۰ درصد می باشد.

این مقام مسئول با بیان اینکه تعداد روستاهای بهره مند از گاز ۱۱۰ روستا و با درصد بهره مندی ۲۹درصد بوده است، ادامه داد: با برنامه ریزی انجام شده به منظور دستیابی به شاخص میانگین کشوری، عملیات گازرسانی به روستاهای استان سرعت فزایندهای یافت. 

خبر جدید  همفکری در نوع معماری مدرسه توفیق با میراث فرهنگی شد

عسگریان افزود: هم اکنون تعداد روستاهای بهره مند به ۴۹۰ روستا و با درصد بهردمندی۷۷/۳ درصد رسیده است که بیانگر افزایش حدود ۳۴۵ درصدی از نظر تعداد می باشد.

به گفته مدیرعامل شرکت گاز استان زنجانً انجام مطالعه، طراحی و گازرسانی به تعداد ۳۲۰ روستا با ۳۹ هزار و ۷۷۱ خانوار با اعتبار برآوردی ۳ هزار میلیارد ریال در قالب اعتبارات بند «ق» تبصره ۲ قانون بودجه سال ۹۳ منظور شده است که در صورت تامین اعتبار و اتمام عملیات گازرسانی، کلیه روستاهای دارای قابلیت گازرسانی استان، تحت پوشش نعمت گاز طبیعی قرار خواهند گرفت.

وی با یادآوری اینکه نرخ خانوار روستاهای بهره مند از گاز استان ۷۷/۳ درصد است، تصریح کرد: نرخ کلی خانوارهای شهری و روستانی بهردمند از گاز استان ۹۲۵ درصد می باشد.

خبر جدید  اوقاف برای واگذاری زمین مسکن‌های نیازمندان پیش‌قدم شود

عسگریان با اشاره به اینکه مقدار خطوط انتقال گاز موجود در استان  ۵۹۰ کیلومتر است، خاطرنشان کرد: این مقدار در برگیرنده خطوط انتقال گاز اجرا شده در سنوات گذشته (شامل خط انتقال سلطانیه – قیدار زنجان – حلب، ماهنشان – دندی نیروگاههای ۳ و ۴ و خط انتقال طارم)، خط انتقال در دست اجرا (گرماب – زرین رود، خط انتقال نیروگاه های او ۲ زنجان و سیمان قزل اوزن، پتروهیدج و پتروشیمی زنجان) و خطوط انتقال دارای برنامه (شامل خلوط زرین رود – خدابنده و زرین آباد – خدابنده) می باشد.

به گفته عسگریان مقدار شبکه های تغذیه و توزیع گاز در استان ۵۹۸۴ کیلومتر و تعداد علمک های گاز نصب شده ۱۷۱ هزار و ۳۴ علمک است.

خبر جدید  وجود ۳۶۳ طرح نیمه‌تمام صنعتی و معدنی با پیشرفت ۶۰ درصد درزنجان

این مقام مسوول با یادآوری اینکه تعداد مصرف کنندگان گاز در استان شامل مصرف کنندگان خانگی ۲۸۷هزار و ۲۳۳ مورد، تجاری ۲۰ هزار و ۹۱۲ مورد، مشترکین عمده و صنعتی ۱۰۸۶ مورد می باشد.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان تعداد ایستگاه های موجود در استان ۶۱۶ مورد خواند و گفت: تعداد کل شهرک های صنعتی استان ۱۱ شهرک است، که همه ۱۱ شهرک با نام های اشراق، نو اوزان، هیدج، شریف، خدابنده، خرمدره، تخصصی روی، طارم، ماهنشان، افق ابهر و شهرک صنعتی انگوران دارای واحد صنعتی فعال و بهره مند از گاز است.

عسگریان تعداد جایگاه های CNG استان را ۴۰ مورد اعلام کرد و گفت: همزمان با دهه فجر امسال ۱۱۷ پروژه با اعتبار ۸۰ میلیارد تومان اعتبار به بهره برداری می رسد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد