13:17:03 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کمک ۶ میلیارد تومانی کمیته امداد در ساخت و بهسازی مسکن مددجویان زنجان
مدیرکل کمیته استان زنجان گفت: ۶ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در قالب ساخت، تعمیر و بهسازی مسکن مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از محل منابع داخلی این نهاد و کمک های خیران از ابتدای امسال تاکنون هزینه شده است. به گزارش ایلنا از زنجان هدایت صفری  با اشاره به فعالیت های کمیته […]
کمک ۶ میلیارد تومانی کمیته امداد در ساخت و بهسازی مسکن مددجویان زنجان

مدیرکل کمیته استان زنجان گفت: ۶ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در قالب ساخت، تعمیر و بهسازی مسکن مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از محل منابع داخلی این نهاد و کمک های خیران از ابتدای امسال تاکنون هزینه شده است.

به گزارش ایلنا از زنجان هدایت صفری  با اشاره به فعالیت های کمیته امداد استان زنجان در بخش مسکن، ادامه داد: تامین مسکن یکی از پیچیده ترین و مهم ترین موضوعات مورد توجه جوامع مختلف است و این پیچیدگی در اقشار ضعیف و نیازمند جامعه به جهت اینکه مسکن از اقلام پرهزینه سبد خانوار است نمود بیشتری دارد.

خبر جدید  هلال احمر زنجان 500 تن کالا به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه اعزام کرد

وی با بیان اینکه تامین مسکن برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از اولویت‌های اصلی این نهاد است، افزود: از ابتدای امسال تا کنون دو هزار و ۴۶۷ خدمت مسکن توسط کمیته امداد استان زنجان به مددجویان تحت حمایت این نهاد ارائه شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان ابراز کرد: از مجموع خدمات مسکن ارائه شده به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان دو هزار و ۳۰ مورد درقالب تعمیرات کلی و جزئی، ساخت ۱۸۳ سرویس بهداشتی و خرید یا ساخت ۲۵۴ مسکن بوده است .

خبر جدید  زنجان، شادمان از مبعث نبی مکرم اسلام (ص)

وی با اشاره به اینکه از مجموع مسکن ساخته شده یا خریداری شده برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از ابتدای امسال ۱۷۳ مسکن در ایام دهه فجر به بهره‌برداری رسیده و تحویل جامعه هدف این نهاد شده است، خاطرنشان کرد: ۸۱ واحد مسکن مددجویی نیز در حال ساخت یا مرحله اتمام است که برنامه ریزی شده است تا پایان امسال تحویل خانوارهای مددجویی تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان شود.

خبر جدید  واکنش قالیباف به شایعه سفرش به انگلیس/لندن ما مناطق محروم است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

صفری ادامه داد: حدود شش میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در قالب ساخت ، تعمیر و بهسازی مسکن مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از محل منابع داخلی این نهاد و کمکهای خیران از ابتدای امسال تاکنون هزینه شده است.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد