12:10:51 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کودکان هیدجی در مسابقات قرآن شرکت می‌کنند
گروه فعالیت‌های قرآنی: مدیر مهد قرآنی هدهد شهر هیدج گفت: به مناسبت دهه فجر مسابقه حفظ قرآن در بین نوآموزان قرآنی به میزبانی موسسه مائده هیدج برگزار خواهد شد. سمیه صالحی، مدیر مهد قرآنی هدهد شهر هیدج در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از زنجان نقش قرآن کریم را در پیروزی انقلاب اسلامی مهم دانسته […]
کودکان هیدجی در مسابقات قرآن شرکت می‌کنند

گروه فعالیت‌های قرآنی: مدیر مهد قرآنی هدهد شهر هیدج گفت: به مناسبت دهه فجر مسابقه حفظ قرآن در بین نوآموزان قرآنی به میزبانی موسسه مائده هیدج برگزار خواهد شد.

سمیه صالحی، مدیر مهد قرآنی هدهد شهر هیدج در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از زنجان نقش قرآن کریم را در پیروزی انقلاب اسلامی مهم دانسته و افزود: حضرت امام خمینی(ره) با تکیه بر آیات قرآن مردم را به صحنه کشیدند و با صحنه آمدن مردم، زمینه پیروزی انقلاب اسلامی فراهم شد.
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران با رهبری پیامبرگونه امام و با تبعیت از فرامین و دستورات قرآن مبین به پیروزی رسید، تصریح کرد: مردم با شنیدن سخنان حضرت امام (ره) که برخاسته از قرآن و معارف اهل بیت(ع) بود در سال ۵۷ موفق به سرنگونی حکومت ظلم شدند.
این مربی قرآنی با اشاره به اینکه پیروزی انقلاب اسلامی و پیشرفت کشور در شرایط تحریم حاصل تمسک به قرآن و اهل بیت(ع) بود، گفت: امروز نیز راه نجات جامعه اسلامی تمسک به قرآن و اهل بیت(ع) اس..
وی با اشاره به اینکه توجه به آموزش‌های قرآن در اقشار مختلف از جمله برکات انقلاب اسلامی است، عنوان کرد: باید با ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه دین خود را به انقلاب و شهدا ادا کنیم.
صالحی با اشاره به اینکه به مناسبت پیروز انقلاب اسلامی برنامه‌های مختلفی در مهد قرآنی هدهد شهر هیدج برگزار شد، اظهار کرد: از جمله مهم‌ترین این برنامه‌ها می‌توان به برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع انقلاب، قصه‌گویی و شعر خوانی اشاره کرد.
وی با تاکید بر اینکه دهه فجر فرصت بسیار مغتنمی برای آشنایی نسل‌های سوم و چهارم با اهداف انقلاب و نقش محوری قرآن در پیروزی انقلاب است، بیان کرد: به مناسبت دهه فجر همچنین مسابقه حفظ قرآن در بین نوآموزان قرآنی به میزبانی موسسه مائده هیدج برگزار خواهد شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد