14:53:50 - پنج‌شنبه 22 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گردشگری دفاع مقدس باید تقویت شود
به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله درویش امیری  ظهر پنجشنبه در جلسه ستاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در محل استانداری زنجان، افزود: حفظ معنویت دفاع مقدس از اهمیت بسزایی برخوردار است که یک‌گوشه از این معنویت، متعلق به اردوهای راهیان نور است.  وی بابیان اینکه باید در  زمینه توسعه گردشگری دفاع مقدس در استان زنجان تلاش ویژه صورت بگیرد، اظهار کرد: مردم باید اثرات […]
گردشگری دفاع مقدس باید تقویت شود

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله درویش امیری  ظهر پنجشنبه در جلسه ستاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در محل استانداری زنجان، افزود: حفظ معنویت دفاع مقدس از اهمیت بسزایی برخوردار است که یک‌گوشه از این معنویت، متعلق به اردوهای راهیان نور است. 

وی بابیان اینکه باید در  زمینه توسعه گردشگری دفاع مقدس در استان زنجان تلاش ویژه صورت بگیرد، اظهار کرد: مردم باید اثرات گردشگری دفاع مقدس را در زندگی خود مشاهده کنند و در این راستا باید تلاش کنیم. 

خبر جدید  استراتژی وحدت شیعه و سنی را فراموش نکنیم

استاندار زنجان گفت: فضاهایی که دفاع مقدس در آن برگزارشده در سبد فرهنگی مردم قرار گیرد؛ به‌طوری‌که مردم در خود این نیاز را در بازدید از مناطق عملیاتی را داشته باشند. 

درویش امیری با بیان اینکه قالب دستگاه‌ها مشارکت و همکاری لازم را در برگزاری هرچه بهتر اردوی راهیان نور دارند، گفت: در زمینه کمک مالی به این اردو باید عنوان کرد امسال کمتر از ۴۰ درصد شاهد تخصیص اعتبارات عمرانی بودیم که مابقی  اعتبارات به اسناد اعتباری اختصاص داشت است و در بخش اعتبارات فرهنگی و اجتماعی، امسال یک میلیارد و ۳۰۰ تومان به استانداری ابلاغ‌شده که چه مقدار از این اعتبار تخصیص خواهد یافت مشخص نیست.

خبر جدید  هدیه ویژه دو دستگاه خودروی سواری پراید به طلایی های بازی آسیایی جارکارتای اندونزی

وی افزود: شهدا، اهل‌بیت (ع)، مقام معظم رهبری و مردم نقطه مشترک ملت ایران هستند که سرمایه عظیم تلقی می‌شوند و متعلق به ملت ایران است. 

استاندار زنجان تصریح کرد: با توجه به افزایش قابل‌توجه مسافرت‌ها در ایام نوروز، این بار تکلیف بسیار زیادی را بر دوش مسئولان می‌گذارد، که دراین‌بین اردوی راهیان نور یکی دیگر از برنامه‌های مهمی است که در بین ایام تعطیلات نوروز برگزار می‌شود. 

خبر جدید  رویکرد فعلی دشمنان جنگ اقتصادی/ اصل ۴۹ قانون اساسی یادآوری شفافیت اقتصادی

درویش امیری گفت: اردوی راهیان نور آثار و تبعات معنوی در حفظ دفاع مقدس داشته که بر کسی پوشیده نبوده و باید این مهم تقویت شود. 

استاندار تصریح کرد: شهدا و دفاع مقدس تاریخ گذشته، حال و آینده ملت ایران است و امروز این تاریخ با فراز و نشیب‌هایی بخواهد کم‌رنگ شود قابل‌تصور نیست.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد