11:19:58 - چهارشنبه 21 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گزارش نشدن موردی از نوع جدید آنفلوانزای پرندگان در زنجان
مدیرکل حفاظت ‌محیط ‌زیست استان زنجان با اشاره به استمرار پایش مناطق در رابطه با آنفلوانزای پرندگان، گفت: موردی از نوع جدید آنفلوانزای پرندگان با عنوان H5N6 که در منطقه گیلان گزارش شده، در استان زنجان مشاهده نشده است. «سیدرضا موسوی مشگینی» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: همه نیروها در آماده‌باش قرار دارند […]
گزارش نشدن موردی از نوع جدید آنفلوانزای پرندگان در زنجان

مدیرکل حفاظت ‌محیط ‌زیست استان زنجان با اشاره به استمرار پایش مناطق در رابطه با آنفلوانزای پرندگان، گفت: موردی از نوع جدید آنفلوانزای پرندگان با عنوان H5N6 که در منطقه گیلان گزارش شده، در استان زنجان مشاهده نشده است.

«سیدرضا موسوی مشگینی» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: همه نیروها در آماده‌باش قرار دارند و نظارت بر مناطق تحت نظر ادامه دارد و دستورالعمل‌های جدیدی مبنی بر پایش مناطق و آبگیرها صادر شده و خوشبختانه شرایط تحت کنترل است.

خبر جدید  کارگروه اشتغال متولی ایجاد شغل نیست

وی با بیان این‌که پایش بیماری آنفلوانزای پرندگان نیز در این ایام ادامه خواهد داشت، یادآور شد: خوشبختانه تا این لحظه گزارشی در رابطه با شیوع این بیماری در استان مخابره نشده و ما مورد مشکوکی را نیز مشاهده نکردیم با این حال از شهروندان درخواست داریم در صورت مشاهده پرنده زخمی با خودداری از تیمار آن مراتب را به‌ سرعت به ادارات حفاظت محیط ‌زیست شهرستان‌ها گزارش دهند.

خبر جدید  گزارش یک ایثار!

این مسئول با بیان این‌که سویه جدید آنفلوانزای پرندگان قابلیت انتقال به انسان را دارد و باید مراقبت‌ها از مناطق تشدید شود، خاطرنشان‌ کرد: بر اساس آخرین سرشماری از این مناطق ۶۸۰۰ قطعه پرنده وحشی برای زمستان‌گذرانی به استان زنجان وارد شده و هیچ‌کدام از این پرندگان مشکلی ندارند.

وی با تأکید بر این‌که این تهدید هر سال وجود دارد و باید هوشیار باشیم، یادآور شد: باید مراقبت‌های لازم در این رابطه انجام شود.

خبر جدید  تراژدی تامین

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد