16:22:39 - دوشنبه 5 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گفتمان سیاسی، اجتماعی و فرهنگی مخاطبان را بشناسیم
به گزارش خبرنگار مهر، هادی احمد نیا ظهر دوشنبه در آیین تقدیر از مربیان و معلمان پرورشی استان در محل کانون سهروردی شهر زنجان، افزود: تا تعریف درستی از نیازهای مخاطبان نداشته باشیم، اهداف ما محقق نمی‌شود و باید به تعریف درست از این نیاز رسید. وی اظهار کرد: مبانی تئوریک و اجرایی تربیت اسلامی […]
گفتمان سیاسی، اجتماعی و فرهنگی مخاطبان را بشناسیم

به گزارش خبرنگار مهر، هادی احمد نیا ظهر دوشنبه در آیین تقدیر از مربیان و معلمان پرورشی استان در محل کانون سهروردی شهر زنجان، افزود: تا تعریف درستی از نیازهای مخاطبان نداشته باشیم، اهداف ما محقق نمی‌شود و باید به تعریف درست از این نیاز رسید.

وی اظهار کرد: مبانی تئوریک و اجرایی تربیت اسلامی بر مبنای تفکرات و اندیشه‌های شهیدان رجایی و باهنر است و امروزه مخاطبان ما در قلب سازمان حضور دارند و باید با چشم آنان دنیا را ببینیم.

خبر جدید  ۱۵۷ میلیارد تومان به حساب شهرداری‌های استان زنجان واریز شد

سرپرست آموزش و پرورش استان زنجان گفت:  باید گفتمان سیاسی، اجتماعی و فرهنگی مخاطبان را بشناسیم و  متناسب با آن برنامه‌ریزی کنیم.

احمد نیا تأکید کرد: در برنامه‌های امور پرورشی به یک برنامه‌ریزی راهبردی نیاز داریم و اگر مشکلاتی در جامعه وجود داشته باشد، باید با آسیب‌شناسی جدی  آنها را حل کنیم.

خبر جدید  صداقت مسئولان همراهی مردم را به دنبال خواهد داشت

وی افزود: کارهایی که انجام می‌دهیم باید بر اساس مطالعه و تحقیق باشد چراکه برخی فعالیت‌هایی که به نام تربیت انجام می‌گیرد فعالیت تربیتی محسوب نمی‌شود.

سرپرست اداره کل آموزش‌وپرورش استان زنجان با بیان اینکه در کنار همه این موارد باید ارتباط مناسبی با سیستم و همکاران داشته باشیم تا بتوانیم برنامه‌های امور تربیتی را محقق کنیم، ابراز کرد: باید دانش آموزان را به فعالیت‌های پرورشی و فرهنگی ترغیب کرد و از همین رو باید فعالیت و جریان منسجمی شکل گیرد.

خبر جدید  حادثه دیدگان کوچه محمدیه قزوین تا هفته آینده اسکان دائمی می یابند

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب