9:10:58 - پنج‌شنبه 29 ژوئن 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گندم تولیدی در زنجان ۱۴۰ تا ۱۷۰ هزارتن کاهش دارد
به گزارش خبرگزاری موج، رسول منصوری به وضعیت تولید گندم در استان زنجان اشاره کرد و افزود: گندم تولیدی دراستان زنجان امسال حدود ۱۴۰ تا ۱۷۰ هزارتن کاهش دارد. وی اظهار کرد: یخ زدگی و کاهش بارندگی پاییزه از عامل مهم در کاهش تولید گندم در استان زنجان بوده است. خبر جدید  نگاه توسعه ای به […]
گندم تولیدی در زنجان ۱۴۰ تا ۱۷۰ هزارتن کاهش دارد

به گزارش خبرگزاری موج، رسول منصوری به وضعیت تولید گندم در استان زنجان اشاره کرد و افزود: گندم تولیدی دراستان زنجان امسال حدود ۱۴۰ تا ۱۷۰ هزارتن کاهش دارد.

وی اظهار کرد: یخ زدگی و کاهش بارندگی پاییزه از عامل مهم در کاهش تولید گندم در استان زنجان بوده است.

خبر جدید  مؤسسات فرهنگی در طرح‌های اشتغال‌زایی سامانه«کارا»قرار گیرند

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان زنجان به تاخیر در زمان خرید گندم در استان زنجان اشاره کردو گفت: به دلیل بارندگی کم پاییزه و بادهای گرم بهاره گندم های زنجان دیرتر از موعد طلایی می شوند.

منصوری تاکید کرد: امسال مقررشده بود خرید گندم ازاواخر خرداد ماه آغاز شود ولی این کار ازنیمه ودهه سوم تیرماه آغاز خواهدشد.

خبر جدید  ۵۹ میلیارد تومان از مطالبات گندم کاران زنجان پرداخت شده است

وی یاد آورشد: هم اکنون استان زنجان ۲۲۰ هزارتن ذخیره گندم مازاد داردو امسال پیش بینی ما ۲۱۰ هزار تن است و در مجموع ۴۳۰ هزار تن می شود و کل مصرف استان زنجان ۱۰۰ هزار تن است و ۱۳۰ هزار تن مازاد داریم.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان زنجان به کیفیت گندم تولیدی در استان زنجان اشاره کرد و افزود: خوشبختانه گندم تولیدی در استان بسیار با کیفیت بوده است و کیفیت این محصول نسبت به سال گذشته بهتر شده است.

خبر جدید  خبر‌های کوتاه بخش خبری ۲۰ بیست و هفتم شهریور ۹۷+ فیلم

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد