12:50:51 - پنج‌شنبه 1 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یک هفته دیگر مهلت ثبت‌نام ترم زمستانی دارالقرآن زنجان به اتمام می‌رسد
گروه فعالیت‌های قرآنی: مدیر موسسه دارالقرآن زنجان گفت: یک هفته دیگر تا ثبت‌نام علاقه‌مندان برای حضور در ترم زمستانی فرصت باقی است. ولی‌الله رحیمی، مدیر موسسه دارالقرآن زنجان، در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از زنجان اظهار کرد: برنامه‌ریزی برای برگزاری ترم زمستانی در این موسسه صورت گرفته و امکان حضور علاقه‌مندان در رده‌های […]
یک هفته دیگر مهلت ثبت‌نام ترم زمستانی دارالقرآن زنجان به اتمام می‌رسد

گروه فعالیت‌های قرآنی: مدیر موسسه دارالقرآن زنجان گفت: یک هفته دیگر تا ثبت‌نام علاقه‌مندان برای حضور در ترم زمستانی فرصت باقی است.

ولی‌الله رحیمی، مدیر موسسه دارالقرآن زنجان، در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از زنجان اظهار کرد: برنامه‌ریزی برای برگزاری ترم زمستانی در این موسسه صورت گرفته و امکان حضور علاقه‌مندان در رده‌های سنی مختلف در دوره‌های آموزشی وجود دارد.
رحیمی با اشاره به اینکه یک هفته دیگر تا ثبت‌نام علاقه‌مندان برای حضور در ترم زمستانی فرصت باقی است، تصریح کرد: علاقه‌مندان برای شرکت در دوره‌های این موسسه با مراجعه به واحد آموزش، مورد سنجش توان و دانش قرآنی قرار گرفته و پس از آن در دوره مورد علاقه ثبت‌نام می‌شوند.
مدیر موسسه دارالقرآن زنجان تاکید کرد: علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌های ۳۳۴۴۹۹۴۴ و ۳۳۴۴۹۹۹۹ تماس بگیرند.
رحیمی با اشاره به اینکه در حال حاضر دارالقرآن زنجان با ۲۷ شعبه فعالیت دارد، گفت: به طور میانگین در هر ترم تا ۱۵۰۰ قرآن‌آموز در دوره‌های مختلف آموزشی واحد خواهران و برادران شرکت می‌کنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد