10:11:25 - دوشنبه 26 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۱هزار نفر برای دریافت تسهیلات اشتغال روستا ثبت نام کردند
محمد رضا یوسفی در گفتگو با خبرنگار مهر به پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری  اشاره کرد و افزود: سهم استان زنجان از مجموع تسهیلات کشوری  ۱۰۰ میلیارد تومان است و نرخ این تسهیلات درروستاها ۶ درصد و در شهرهای کمتر از ۱۰ هزارنفرجمعیت ۱۰ درصد بوده است. وی اظهار کرد: در این طرح متقاضیان می‌توانند به سامانه کارا مراجعه و درخواست خود را ثبت کنند و همه مراحل دریافت تسهیلات به صورت الکترونیکی […]
۱۱هزار نفر  برای دریافت تسهیلات اشتغال روستا ثبت نام کردند

محمد رضا یوسفی در گفتگو با خبرنگار مهر به پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری  اشاره کرد و افزود: سهم استان زنجان از مجموع تسهیلات کشوری  ۱۰۰ میلیارد تومان است و نرخ این تسهیلات درروستاها ۶ درصد و در شهرهای کمتر از ۱۰ هزارنفرجمعیت ۱۰ درصد بوده است.

وی اظهار کرد: در این طرح متقاضیان می‌توانند به سامانه کارا مراجعه و درخواست خود را ثبت کنند و همه مراحل دریافت تسهیلات به صورت الکترونیکی است و تاکنون ۱۱ هزار نفر ثبت‌نام کردند و پرونده و ۸ هزار و ۵۵۵ طرح روستایی مورد بازرسی قرارگرفته است.

خبر جدید  بهره مندی 97 اتیسمی از خدمات بهزیستی

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: پس از نام نویسی دستگاه‌های ذی‌ربط درخواست‌ها را بررسی و به بانک‌های عامل  بانک توسعه تعاون، صندوق کارآفرینی وامید، بانک کشاورزی و پست بانک‌ها ارجاع می‌دهند و توسعه اشتغال پایدار در مناطق روستایی و پایداری مشاغل از اهداف این طرح است.

یوسفی ابراز کرد: تزریق این اعتبارات در روستاها به رونق اقتصادی کمک می کند و مانع مهاجرت روستاییان به شهرها می‌شود.

خبر جدید  تولید وپخش بیش از 4700 دقیقه برنامه درگرامیداشت هفته دولت در صداوسیمای مرکز زنجان

وی گفت: پرداخت تسهیلات از هفته آینده به متقاضیان پرداخت می‌شود و با پرداخت این تسهیلات، شاهد ایجاد اشتغال از نوع پایدار که از نیازهای اساسی مناطق روستایی است خواهیم بود.

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان تصریح کرد: خوشبختانه تاکنون استقبال روستاییان استان زنجان از ثبت‌نام در سامانه بسیار خوب بوده است.

خبر جدید  تبیین فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه بسیار ضروری است

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب