16:03:40 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۳ پلاک در مجموعه پروژه سبزه‌میدان تملک شد
به گزارش خبرنگار مهر، مسیح‌الله معصومی ظهر شنبه در مراسم افتتاح پروژه‌های شهرداری زنجان در محل موزه کارخانه کبریت شهر زنجان با بیان اینکه شهرداری زنجان در راستای توسعه عمران شهری تلاش ویژه دارد، افزود: شهرداری در راستای انجام فعالیت در همه حوزه‌هایی که قانون‌گذار وظیفه بر عهده‌اش گذاشته، جدی است. شهردار زنجان گفت:  ۱۳ […]
۱۳ پلاک در مجموعه پروژه سبزه‌میدان تملک شد

به گزارش خبرنگار مهر، مسیح‌الله معصومی ظهر شنبه در مراسم افتتاح پروژه‌های شهرداری زنجان در محل موزه کارخانه کبریت شهر زنجان با بیان اینکه شهرداری زنجان در راستای توسعه عمران شهری تلاش ویژه دارد، افزود: شهرداری در راستای انجام فعالیت در همه حوزه‌هایی که قانون‌گذار وظیفه بر عهده‌اش گذاشته، جدی است.

شهردار زنجان گفت:  ۱۳ پلاک در مجموعه پروژه سبزه‌میدان با اختصاص ۱۰ میلیارد تومان اعتبار تملک شد.

خبر جدید  منطق فرهنگی و انقلاب در عقلانیت مصرف

معصومی ادامه داد: در حال حاضر برنامه ریزی‌های خوبی در زمینه توسعه عمران شهری در سطح شهر زنجان در حال انجام است و در این زمینه اجرای طرح پروژه سبزمیدان با جدیت دنبال می‌شود.

وی کسب رضایت مردم از حوزه عمران شهری را به عنوان یکی از مهم‌ترین اولویت‌های شهرداری زنجان عنوان کرد و افزود: فعالیت‌های شهرداری در بخش‌های مختلف و تلاش‌های صورت گرفته در رابطه با ارتقای کیفیت خدمات ارائه شده است.

خبر جدید  موسسه آل‌یاسین سجاس و قصه تکراری نداشتن فضای مناسب آموزشی

شهردار زنجان با اشاره به افتتاح پاسگاه مشترک نیروی انتظامی و شهرداری است، افزود: یکی از معضلاتی که امروز شهر با آن درگیر است، سد معبر است و برای رفع این چالش برنامه ریزی مناسب در حال انجام است.

معصومی گفت: ۶۰ نفر از پرسنل نیروی انتظامی در یگان انتطامی مشترک در کنار ماموران شهرداری هستند و اجرای این طرح مطمئنا باعث رفع چالشهای موجود در زمینه سد معبر در شهر زنجان خواهد شد.

خبر جدید  سبزه‌میدان زنجان؛ پروژه ای که در چاله بی‌تدبیری گیر کرد

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب