11:04:11 - دوشنبه 19 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۵۰ هزار نفر از زنجانیها دارای بیش از یک دفترچه درمانی هستند
به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله درویش امیری شامگاه یکشنبه در جلسه اقتصاد مقاومتی استان زنجان با بیان اینکه با اشاره به اینکه سهم ایجاد اشتغال استان در حوزه IT و ICT حدود ۷۵۰ نفر بود که البته برای بیش از ۸۸۰ نفر در این حوزه، ایجاد اشتغال صورت گرفته است، افزود: تلاش همه مسئولین، ایجاد […]
۱۵۰ هزار نفر از زنجانیها دارای بیش از یک دفترچه درمانی هستند

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله درویش امیری شامگاه یکشنبه در جلسه اقتصاد مقاومتی استان زنجان با بیان اینکه با اشاره به اینکه سهم ایجاد اشتغال استان در حوزه IT و ICT حدود ۷۵۰ نفر بود که البته برای بیش از ۸۸۰ نفر در این حوزه، ایجاد اشتغال صورت گرفته است، افزود: تلاش همه مسئولین، ایجاد اشتغال برای جوانان در حوزه‌های مختلف و هدف اصلی مدیران، توسعه و پیشرفت استان و کمک به حوزه اقتصاد، تولیدکنندگان و سرمایه گذاران است

خبر جدید  درخشش ورزشکاران زنجانی در جاکارتا

درویش امیری ادامه داد:  تمرکز دولت بر توسعه واحدهای تولیدی است و در این زمینه هدف گذاری کشور، بر ایجاد اشتغال با توسعه حوزه تولید در بخش‌های صنعت، معدن، کشاورزی و خدمات است.

وی ادامه داد: راه اندازی مجدد ۱۰ واحد تولیدی که درگذشته تعطیل‌شده بود و عدم تعطیلی واحدهای تولیدی استان در سال جاری، حاصل مجموعه تلاش‌هایی است که در این خصوص صورت گرفته است.

استاندار زنجان گفت: گزارش‌های اخذشده دستگاه‌های اجرایی در خصوص اقدامات صورت گرفته در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، باید توسط استانداری و دبیرخانه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان مورد ارزیابی و پذیرش قرار گیرد.

خبر جدید  مراسم سوگواري ياس سه ساله در قزوین

درویش امیری با بیان اینکه طبق آمارهای موجود، حدود ۱۵۰ هزار نفر از مردم استان زنجان  دارای بیش از یک دفترچه درمانی هستند، ادامه داد: سیستم دولت الکترونیک می‌تواند چند بیمه‌ای‌ها را به راحتی مشخص کند.

وی با تاکید بر اینکه وضعیت چند بیمه‌ای‌ها باید تا پایان سال مشخص شود، افزود: در راستای طرح هم پوشانی، باید نسبت به شناسایی و حذف دفترچه‌های بیمه‌ای مازاد، اقدام شود تا از تحمیل هزینه‌های اضافی به دولت، جلوگیری گردد و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نیز باید تا پایان سال جاری، نسبت به تعیین تکلیف این موضوع اقدام کند.

خبر جدید  واریز باقی سود سهام عدالت سال ۹۵

استاندار زنجان گفت: با راه‌اندازی سیستم الکترونیک تشخیص و شناسایی چند بیمه‌ای‌ها سهل و آسان شده است و باید نخستین استانی باشیم که این موضوع را حل می‌کنیم.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد