10:16:53 - سه‌شنبه 6 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۵۸۰ شکایت مردمی به سازمان صنعت و معدن زنجان ارسال شده است
به گزارش خبرنگار مهر، ناصر فغفوری  شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران در محل استانداری زنجان، افزود: از اول سال جاری تاکنون بیش از هزار و ۵۸۰ گزارش شکایت مردمی در خصوص تخلف واحدهای صنفی به سازمان صنعت و معدن استان زنجان ارسال‌شده است. وی با بیان اینکه امسال ۴۳۷ پروند تخلف واحدهای صنفی در استان […]
۱۵۸۰ شکایت مردمی به سازمان صنعت و معدن زنجان ارسال شده است

به گزارش خبرنگار مهر، ناصر فغفوری  شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران در محل استانداری زنجان، افزود: از اول سال جاری تاکنون بیش از هزار و ۵۸۰ گزارش شکایت مردمی در خصوص تخلف واحدهای صنفی به سازمان صنعت و معدن استان زنجان ارسال‌شده است.

وی با بیان اینکه امسال ۴۳۷ پروند تخلف واحدهای صنفی در استان زنجان ثبت و به تعزیرات حکومتی استان زنجان ارسال شده است، ادامه داد: یک‌سوم شکایات منجر به تشکیل پروند و صحت آن مشخص‌شده است.

خبر جدید  نقاط بحرانی استان زیر ذره‌بین یگان حفاظت منابع طبیعی

رئیس سازمان صنعت، معدن تجارت استان زنجان گفت: همچنین ۵۸۰ پرونده  معادل دوسوم هم منجر به جلب رضایت شاکی و یا مورد تخلف تشخیص داده نشده است.

فغفوری تأکید کرد: طی ۱۱ ماه سال جاری ۳۰ هزار و ۴۳۲ بازرسی از اصناف استان انجام و در این راستا هزار و ۵۱۵ پرونده تشکیل‌ و  پرونده‌های  متخلف مربوط به گران‌فروشی ۲۴۶ و کم‌فروشی ۲۱۱ مورد بوده است.

خبر جدید  اهدا جام عهد صفوی به موزه باستانشناسی زنجان

وی به تأمین میوه شب عید در استان زنجان اشاره کرد و گفت: به‌اندازه کافی سیب و پرتقال برای تأمین میوه موردنیاز زنجانی‌ها تهیه‌شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با بیان اینکه طرح نظارتی ویژه نوروز در دو بخش کالا و خدمات است و نظارت بر عرضه برنج، گوشت قرمز و منجمد و میوه پایان سال است و در بخش بازار هم شیرینی، شکلات و آجیل است، گفت:  بیش از ۳۰ بازرس و ناظر سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان در اجرای طرح ویژه نوروزی مشارکت دارند .

خبر جدید  حضور سه ورزشکار زنجانی در اردوی تیم‌ملی روئینگ مردان

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب