12:59:15 - دوشنبه 12 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۶ هزار نفر راننده دراستان زنجان بیمه تأمین اجتماعی هستند
مسعود علیاری در گفتگو با خبرنگار مهر به وضعیت بیمه رانندگان درون‌شهری و برون‌شهری در استان زنجان اشاره کرد و افزود:  در حال حاضر بیش از ۱۶ هزار نفر راننده زنجانی تحت پوشش خدمات بیمه تأمین اجتماعی هستند. وی اظهار کرد: از این تعداد ۹ هزار نفر رانندگان درون‌شهری هستند و ۷ هزار نفر هم […]
۱۶ هزار نفر راننده دراستان زنجان بیمه تأمین اجتماعی هستند

مسعود علیاری در گفتگو با خبرنگار مهر به وضعیت بیمه رانندگان درون‌شهری و برون‌شهری در استان زنجان اشاره کرد و افزود:  در حال حاضر بیش از ۱۶ هزار نفر راننده زنجانی تحت پوشش خدمات بیمه تأمین اجتماعی هستند.

وی اظهار کرد: از این تعداد ۹ هزار نفر رانندگان درون‌شهری هستند و ۷ هزار نفر هم رانندگان درون‌شهری هستند.

مدیرکل سازمان تأمین اجتماعی استان زنجان گفت: سازمان تأمین اجتماعی استان زنجان به بیمه کردن رانندگان  تأکید دارد و برنامه ریزی لازم را دارد تا تمام رانندگان را تحت پوشش بیمه قرار دهد.

خبر جدید  توزیع گوشت گرم دولتی در قزوین

علیاری ابراز کرد: تعداد جمعیت تحت پوشش به‌عنوان یکی از شاخص‌های توسعه‌یافتگی است و خدمات تأمین اجتماعی در استان زنجان از طریق هفت واحد شهرستانی، چهار شعبه اقماری و دو کارگزاری ارائه می‌شود.

وی یادآور شد: ۱۸ نوع خدمت شامل خدمات بلندمدت شامل بیمه بازنشستگی، ازکارافتادگی و بازماندگان و خدمات کوتاه‌مدت اعم از غرامت دستمزد ناشی غرامت و سایر موارد توسط تأمین اجتماعی به بیمه‌شدگان تحت پوشش این سازمان  ارائه می‌شود.

خبر جدید  395 زوج زنجانی راهی خانه بخت شدند

مدیرکل تأمین اجتماعی استان زنجان با اشاره به ارائه خدمت غیرحضوری و خدمات اینترنتی در این سازمان، گفت: سازمان تأمین اجتماعی بر توسعه خدمات غیرحضوری بسیار جزئی است و در این میان بیش از ۹۹ درصد از کارفرمایان خدمات خود را به‌صورت غیرحضوری انجام  می‌دهند که از سال گذشته هم خدمات به قالی‌بافان غیرحضوری انجام می‌شود.

خبر جدید  میزان شدت بحران آب در زنجان نسبت به کشور کم است

علیاری افزود: ارائه خدمات غیرحضوری به بیمه‌شدگان ارتقای خدمات، کاهش تردد و ترافیک شهری و جلوگیری از اتلاف وقت و زمان را به دنبال دارد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد