9:56:10 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲۵کیلومتر اصلاح شبکه توزیع آب در استان زنجان انجام شده است
به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا جزء قاسمی صبح دوشنبه در حاشیه افتتاح طرح‌های عمرانی، به نوسازی تأسیسات آب‌رسانی در استان زنجان اشاره کرد و افزود: در سال جاری ۲۵ کیلومتر اصلاح شبکه توزیع آب و بیش از ۱۲ کیلومتر توسعه شبکه در شهرهای استان انجام‌شده است. وی اظهار کرد: شرکت آب و فاضلاب شهری استان […]
۲۵کیلومتر اصلاح شبکه توزیع آب در استان زنجان انجام شده است

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا جزء قاسمی صبح دوشنبه در حاشیه افتتاح طرح‌های عمرانی، به نوسازی تأسیسات آب‌رسانی در استان زنجان اشاره کرد و افزود: در سال جاری ۲۵ کیلومتر اصلاح شبکه توزیع آب و بیش از ۱۲ کیلومتر توسعه شبکه در شهرهای استان انجام‌شده است.

وی اظهار کرد: شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان نسبت به نوسازی تأسیسات شبکه آب‌رسانی تأکید زیادی دارد چراکه توجه به این امر مهم  باعث جلوگیری از هدر رفت آب می‌شود و این امر در استان باعث شده هدر رفت آب کاهش یابد.

خبر جدید  بررسی مشکلات معدنکاران زنجان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان به اهمیت نوسازی شبکه آب‌رسانی و تأسیسات شهری اشاره کرد و گفت: نوسازی و بهسازی شبکه آب‌رسانی باعث کاهش خسارت می‌شود.

جزء قاسمی ابراز کرد: شرکت آب و فاضلاب استان زنجان در جهت تولید آب شرب باکیفیت برنامه‌ریزی و مدیریت لازم را دارد و نوسازی  تأسیسات آب‌رسانی را به جد دنبال می‌کند.

خبر جدید  سامانه بارشی جدید در راه استان

وی به فرسودگی شبکه‌های آب در استان زنجان اشاره کرد و افزود: بیش از هزار ۴۰۰ کیلومتر از شبکه‌های آب‌رسانی استان زنجان فرسوده است و نوسازی شبکه‌های آب‌رسانی به اعتبارات زیادی نیاز دارد.

جزء قاسمی  تصریح کرد: هم‌اکنون ۲۱ شهر  شامل ۷۰۰ هزار نفر جمعیت استان زنجان تحت پوشش آب و فاضلاب شهری استان زنجان هستند  و ۱۰۰ درصد جمعیت شهری استان زنجان تحت پوشش خدمات آب شرب بهداشتی قرار دارند.

خبر جدید  دامپزشکی قزوین از ظرفیت سمن ها برای خدمت رسانی استفاده کند

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد